GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-12-2021 11:49   Güncelleme : 05-12-2021 11:49

Dekoratif Asma Tavan Sistemleri

Kapalı mekan dekorasyonunun gelişimiyle birlikte farklı tavan sistemleri de ortaya çıkmıştır.

Dekoratif Asma Tavan Sistemleri

Kapalı mekan dekorasyonunun gelişimiyle birlikte farklı tavan sistemleri de ortaya çıkmıştır. Bu doğrultuda asma tavan modelleri en çok talep gören tarzları oluşturmaktadır. Birçok farklı maksada yardımcı olan tavan sistemleri kapalı mekanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle de hastane, restoran ve kafelerde çeşitli asma tavanlarla karşılaşmanız mümkündür. Bu hizmeti başarıyla gerçekleştiren firmaların başında ise Favori Yapı markası gelmektedir.

Oldukça uzun süredir asma tavan ve yapı hizmetleri alanında firma hizmet vermektedir. Oldukça kaliteli ürünler ve profesyonel işçilik ile firma müşterilerinden tam puan almayı başarmaktadır. Üstelik firma bünyesinde onlarca farklı asma tavan modeli görüntüleyebilmeniz de mümkündür. Özellikle petek tavan sistemleri ve baffle asma tavan modelleri en beğenilenler arasında yer almaktadır.

Baffle Asma Tavan Modelleri

Günümüzde baffle asma tavanlar birçok mekanda sıklıkla karşılaşabileceğiniz modeller arasındadır. Özellikle de yüksek tavana sahip mekanlarda daha fazla tercih edilmektedir. Otellerin girişlerinde, yüksek tavana sahip mekanlarda görebilmeniz mümkündür. Bu bağlamda baffle asma tavan sistemleri arasında kullanışlılığıyla da bilinmektedir.

Mekanın hacmini daraltmadan tavan yüksekliğini düşürmeye yarayan bir model olarak karşımıza çıkmaktadır. Genellikle tavanlara farklı ölçülerde asılan dikey metal panellerden oluşmaktadır. Bu sayede mekana hoş bir hava da katılmaktadır. Aynı zamanda paneller arasından ışıklandırma da kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir. Bu açıdan da kullanışlı bir asma tavan modeli olarak kullanımı yaygındır diyebiliriz.