GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-12-2021 10:48   Güncelleme : 08-12-2021 10:48

HNC Akıllı Tahta

HNC firması üstün teknolojiye sahip ürünleriyle müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Firma kurulduğu ilk dönemden itibaren touch technology bünyesinde çeşitli ürünleri sunmaktadır.

HNC Akıllı Tahta

HNC firması üstün teknolojiye sahip ürünleriyle müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Firma kurulduğu ilk dönemden itibaren touch technology bünyesinde çeşitli ürünleri sunmaktadır. Özellikle de günümüz teknolojine ayak uyduran ürünleriyle dikkatleri üzerine toplamaktadır. Bu kapsamda firmanın en dikkat çeken ürünleri arasında akıllı tahta bulunmaktadır. Akıllı tahtalar çeşitli sektörlerde sıklıkla kullanılan ürünlerden biridir.

Akıllı tahtalar aynı zamanda etkileşimli tahta olarak da geçmektedir. Dokunmatik özellikleri ve HD kalitede görüntüleriyle oldukça kullanışlıdır. Bu bağlamda özellikle de eğitim sektöründe fazlasıyla ihtiyaç duyulmaktadır. Derslerin işlenişi esnasında eğitimcilere büyük katkı sunmaktadır. Birçok eğitim kurumu bu bağlamda HNC akıllı tahtalarından talep etmeye devam etmektedir.

HNC Akıllı Tahta Ürünleri

Firmanın müşterilerine sunduğu akıllı tahtalar üstün performans gösteren ürünlerden oluşmaktadır. Sadece akıllı tahta değil, akıllı tahta ekipmanları da bulunmaktadır. Bu bağlamda istediğiniz ürünlerin hepsini kolaylıkla HNC bünyesinde tedarik edebilirsiniz. Seramik emaye yüzeye sahip olan akıllı tahtalar oldukça kullanışlıdır. Aynı zamanda 65 inç led dokunmatik panel özellikleri de bulunmaktadır.

Akıllı tahtaların bir diğer özelliği ise dilediğiniz zaman marker kalem özelliğine geçiş yapabiliyor olmanızdır. Bu sayede normal tahta olarak da kullanıma uygun bir üründür. Online eğitim uygulamalarında da rahatlıkla tercih edilebilecek etkileşimli tahtalardandır. Direkt olarak ekran yansıtma özelliğini barındırmaktadır. Böylece Skype, Zoom gibi görüntülü konuşma süreçlerinde ekranı kolaylıkla yansıtabilmeniz mümkündür.