GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-12-2021 17:45   Güncelleme : 07-12-2021 17:45

Kapsamlı Ahşap Sandık İmalatı

Ahşap sandıklar içlerine yerleştirilecek ürünlerin pratik ve kolay sevk edilmesini sağlamak ve beklenmeyen olumsuz dış etkenlerden korunması amacı ile üretilen ambalaj sandığı ürünlerindendir.

Kapsamlı Ahşap Sandık İmalatı

Ahşap sandıklar içlerine yerleştirilecek ürünlerin pratik ve kolay sevk edilmesini sağlamak ve beklenmeyen olumsuz dış etkenlerden korunması amacı ile üretilen ambalaj sandığı ürünlerindendir. Barındıracakları ürünlere göre özel ölçülerle yapılabilmekte ve özel taleplere göre üretimi sağlanabilmektedir. Üretim ve ihracat yapan firmalar tarafından ve depolama gereksiniminde sıklıkla tercih edilen ahşap sandık çeşitleri; kapalı sandık, osb sandık, kafes sandık, kontra sandık olarak adlandırılmaktadır.

Maruz kalabileceği olumsuz şartların hesaplaması yapılarak, maddi zararlardan korumak adına sıkça tercih edilen ahşap kasa sandıklar, yüklerin hacmi, pozisyonu, cinsi ve ölçüsüne göre hazırlanmaktadır. Gerekli olan alanlar da. ISPM 15 Uluslararası Standartlarına göre üretim yapılarak yurtdışı sevkiyatlarına hazır hale getirmektedir.

Profesyonel Kalitede Hizmet

Sektöründe var olduğu günden itibaren prensiplerinden ödün vermeyerek profesyonel hizmeti müşterileri ile buluşturan firma, uluslararası standartlara uygun şekilde üretim ve satış sağlamaktadır. Ülke ve dünya standartlarına yakışır şekilde ürün ve hizmet sunmaktadır. Ahşap sandık hizmetleri yanı sıra ahşap palet ve Lashing hizmetlerini de müşterilerine sunmaktadır.

Sevkiyat, depolama ve ihracat alanlarında en iyi hizmeti müşterilerinin taleplerine ve ihtiyaçlarına yönelik başarılı sonuçlar elde ederek gerçekleştirmektedir. Ekonomik fiyat ile yüksek kalitede hizmeti müşterileriyle buluşturmaktadır. Yerli ağaçlardan çevre dostu üretimler ile ülke ve dünya standartlarında profesyonel başarılar elde etmektedir. Tür, yapı, kullanım alanı ve kalite standartları ayırt etmeksizin ürün tedariği sağlamaktadır.