GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-12-2021 15:59   Güncelleme : 13-12-2021 15:59

Tepsili’nin Özel Koleksiyonu Baklovea!

Aşsan gıda ailesi olarak bu sektörde sizlere %100 yerli sermayeli bir şirket olarak hizmet verir. Aynı zamanda 34 yıllık bir tecrübe ile birlikte gıda alanında farklı yaklaşımlarla müşterilerini memnun eder.

Tepsili’nin Özel Koleksiyonu Baklovea!

Aşsan gıda ailesi olarak bu sektörde sizlere %100 yerli sermayeli bir şirket olarak hizmet verir. Aynı zamanda 34 yıllık bir tecrübe ile birlikte gıda alanında farklı yaklaşımlarla müşterilerini memnun eder. Tüm bunların dışında sizlere daima inovatif bir çalışma ile hizmet sunuyor. Tepsili ailesi olarak ilk günden beri üstün bir emek ve özveri ile çalışma söz konusudur.

Marka baklava konusunda en iyi şekilde müşterilerine hizmet ediyor. Özellikle de özel serisi olan baklovea son zamanların popüler lezzeti olmuştur. İçeriği klasik baklavalardan çok farklıdır. Porsiyon paketleme olarak 1.400 ve 1500 gr arasında gelir. Kişiye özel tepsilerde üretimi gerçekleşir. Dayanma süresi de kışın 20 gün, yazın ise 15 gündür. Eğer kışın hava çok soğuk ise baklavanızı hafif ısıtarak yemek çok daha keyifli olacaktır. Balovea’nın içerisine Antep boz fıstık kullanılır. Aynı zamanda has urfa yağı serpilir. Doğal pancar şekeri ile hiçbir şekilde katkı maddesi içermez. Fıstık oranı %70 gibi bir orandır. Oldukça yüksektir yerken ağzınızda hissedeceksiniz.

Baklovea Satın Al

Uzun zamandır sektör içerisinde yer alan Tepsili firması sizler için farklı tatlarla üretim yapmaya devam ediyor. Özellikle de Baklovea serisi ile çok fazla dikkat çekmiştir. Kişiye özel üretimi gerçekleştirilir. Pişirildiği tepsi ile sizlere direkt gönderim sağlanır. Bunların dışında doğal ve tamamen katkısız bir ürün kullanımı söz konusudur. Taş fırınlarda pişirilerek sizlere ayrıca bir lezzet katar.

Tamamen yerli üretim olan Baklovea Tepsili markasının özel imza tatlılarından biridir. Özel günlerde, misafirliklerde sevdiklerinize sürpriz yapmak isterseniz iyi bir seçenek olacaktır. Sizler için en yüksek kalite standartlarını kullanarak hizmet verirler.

Baklovea Satın Almak İçin https://www.tepsili.com/baklovea Adresini Ziyaret Edebilirsiniz.