GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-12-2021 10:08   Güncelleme : 13-12-2021 10:08

Lyc4u ile Gulet Kiralama

En iyi tatil hizmetlerinden yararlanmak ve sevdiklerinizle vakit geçirmek için Lyc4u firmasını tercih edebilirsiniz.

Lyc4u ile Gulet Kiralama

En iyi tatil hizmetlerinden yararlanmak ve sevdiklerinizle vakit geçirmek için Lyc4u firmasını tercih edebilirsiniz. Firma kurulduğu ilk dönemden itibaren müşterilerine çeşitli tatil olanakları sunmaktadır. Bu hizmetini ise yat, tekne veya gulet kiralama gibi faaliyetleriyle gerçekleştirmektedir. Böylece kendi tatil planınızı kiralayacağınız guletiniz ile yapabilirsiniz. Tamamen bireysel veya kendi çevrenizle birlikte vakit geçirebilirsiniz. Bu sayede tüm senenin yorgunluğunu da en güzel şekilde üstünüzden atabilirsiniz.

Dilerseniz haftalık gulet kiralama hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak kiralama süreçleri firma tarafından müşterilere sunulmaktadır. En kaliteli ve güvenli guletlerle birlikte deniz seyahatini doyasıya yaşayabilirsiniz. Bunun dışında da firmanın sunduğu bazı hizmetler bulunmaktadır.

Haftalık Helikopter Kiralama Hizmetleri

Gulet kiralamanın yanı sıra firma müşterilerine helikopter kiralama fırsatı da sunmaktadır. Dilediğiniz zaman dilimlerinde istediğiniz helikopteri firmadan kiralayabilirsiniz. Böylece özel aracınız ile istediğiniz yolculuğu kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Sürekli olarak kontrol edilen ve bakımı yapılan helikopterlerle eşsiz bir seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Lyc4u firmasının çalışanlarıyla iletişime geçmektir.

Firmanın ayrıca online bir web adresi de vardır. Web adresine erişim gerçekleştirerek tüm hizmetleri kolayca görüntüleyebilirsiniz. Almak istediğiniz hizmete dair kategorileri ve alternatifleri yakından inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda araç kiralama sürecinde fiyatlandırmaların nasıl olduğu hakkında da fikir edinebilirsiniz. Dilerseniz direkt olarak firma çalışanlarıyla da irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.