ÇALIŞMA HAYATI
Giriş Tarihi : 14-12-2021 12:19   Güncelleme : 14-12-2021 12:19

AgeSA, Satış Kadrolarını Büyütüyor!

Sabancı Holding ve 200 yıllık dünya sigorta devi Ageas iştiraki olan AgeSA, başarılı performansını pek çok alana yayıyor. Son olarak net kârını geçtiğimiz ayın aynı dönemine göre yüzde 49 oranında artıran AgeSA, şimdi de büyüme stratejisi kapsamında satış ekiplerinde çalışan sayısını artırıyor!

AgeSA, Satış Kadrolarını Büyütüyor!

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörünün lider kuruluşlarından AgeSA, BES ve hayat sigortası alanlarındaki büyümesini sürdürürken, finansal kârlılığını ve başarılarını da artırmaya devam ediyor. Pandemi gibi olağanüstü koşullarda büyüme ivmesini sürdürmeyi başaran AgeSA, şimdi de satış ekiplerini genişletmek için kollarını sıvamış durumda. Büyüme stratejisi kapsamında sigortacılığı daha fazla kişiyle buluşturma hedefiyle satış kanallarındaki etki alanını genişleten AgeSA, satış ekiplerinde çalışan sayısını 2 katına çıkartıyor. Müşterilerinin finansal geleceğini güvence altına almak için yeni projeler üretmeye ve büyümeye devam eden marka, çalışanlarının ve müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutarak sektördeki öncü konumunu sürdürüyor. 

 

“Daha fazla kişiye ulaşarak ‘iyi ki’ dedirtmek istiyoruz” 

 

AgeSA İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Burak Yüzgül, satış ekiplerinde çalışan sayısının artırılması ile ilgili şu açıklamalarda bulundu: ”AgeSA’da 2017 yılından bu yana kültürel bir dönüşüm içerisindeyiz. Başlattığımız kültürel dönüşüm programımızla sayısız etkinlik, toplantı ve eğitim faaliyetleri gerçekleştirdik. Geçirdiğimiz dönüşüm, bugünkü kültüre kavuşmamızı ve mutlu çalışanlara ulaşmamızı sağladı. Yüzde 83 oranında çalışan bağlılık oranımız var, bu oldukça gurur verici bir bağlılık oranı. Ayrıca ortaklık yapımızda yaşadığımız değişiklik sonrası güncellediğimiz varlık nedenimizle paralel olarak değerlerimizi de yeniledik. AgeSA’ya özel, bizim DNA’mızla uyumlu, şirket varlık nedenimizle bağlantılı değerler benimsedik. Oluşturduğumuz değerler sayesinde, insanı öncelikli odak alanımız yapmaya, hem çalışanlarımıza hem de müşterilerimize iyi ki dedirtecek işlere imza atmaya devam ediyoruz. Bu yaklaşımla büyümeye devam eden bir aile olarak dağıtım kanallarına yatırım yapmaya da devam ediyoruz. Hem bireysel emeklilik alanında hem hayat sigortaları alanında sektördeki öncü pozisyonumuz ve yenilikçi ürün ve hizmetlerimiz müşterilerimizin de memnuniyetini kazanmış durumda. Bu başarılı tablo da genişleme ve daha fazla kişiye ulaşma ihtiyacını beraberinde getiriyor. Satış ekiplerindeki büyüme stratejimiz ile daha fazla insana ulaşarak daha çok kişiye ‘iyi ki’ dedirtmek istiyoruz. “