GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-12-2021 14:41   Güncelleme : 14-12-2021 14:41

Güvenilir Marka Ödüllü Tek Evden Eve Nakliyat Firması MY Nakliyat

İzmir nakliye firmalarının önde gelen isimlerinden olan My Nakliyat güvenilir marka ödülünü alarak müşterilerinin güvenini bir kez daha kazandı!

Güvenilir Marka Ödüllü Tek Evden Eve Nakliyat Firması MY Nakliyat

 

İzmir nakliye firmalarının önde gelen isimlerinden olan My Nakliyat güvenilir marka ödülünü alarak müşterilerinin güvenini bir kez daha kazandı! Son dönemlerde sıklıkla konuşulan My Nakliyat; firması kapsamında emin adımlar atmaya devam ediyor. 20 yıllık emeğinin karşılığını sürekli bir şekilde almaya devam firmanın kurucusu Mustafa Yıldız ile yapılan röportaj görüşmesinde işinde nasıl ilerlediği ile ilgili sorular yöneltildi. İşte Mustafa Yıldız’ın verdiği cevaplar!

 

“Kendinizi ve firmanızı başarılı buluyor musunuz?”

 

“Tabii ki de kendimi de firmamı da başarılı buluyorum. İzmir nakliye piyasasında en profesyonel hizmet sunan firmalardan birisiyiz. İzmir’de kime İzmir evden eve nakliye tavsiye sorusunu sorsanız; My Nakliyat cevabını verecektir. Bu konuda mütevazi olamayacağım. Şehirler arası nakliyat firmamız da her zaman profesyonelliği ve müşterimizin memnuniyetini baza aldık. Bu nedenle da başarı yakaladığımızı düşünüyorum. Bu başarıyı yakalamak için oldukça uğraştık. Halen daha çabalamaya devam ediyoruz. Çünkü durağan bir firmanın İzmir şehirler arası nakliyat sektöründe gelişmesi oldukça zor.”

 

“Firmanızın bu kadar başarılı olmasının sebebi nedir?”

“Firmamız, başarısını tamamen azimle çalışmadan yakalıyor. Birçok kurumsal nakliye şirketleri mevcut. Sizce neden başarıyı yakalayamıyorlar? Benim cevabım düzenli çalışma. Ben işimi aksatırsam; müşterim ile birebir iletişimde başarılı olamazsam bu sektörde ilerleyemem. Örnek vereceğim; bir doktor hastasını ameliyat etmeyi unuttu diyelim. Sizce bu normal bir durum mu? İşte nakliye sektöründe de aynı şekilde! Ben nakliyesini gerçekleştireceğim kişiyi unutursam, işini ertelersen o müşteriyi kaybederim. O müşteriyle bir daha pozitif enerji yakalaman çok düşük bir ihtimal. Bu nedenle düzenlilik bu sektörde de oldukça önemli.”

 

“Farklı sektörlerde de başarıyı yakalıyor musunuz?”

“Farklı sektörde doğrultusunda da tabii ki de belirli başarılar yakalıyoruz. Ancak daha yeni yeni açıldığımız bir çok farklı sektör mevcut. Bu nedenle bu konu hakkında çok fazla konuşmamaya çalışıyoruz. İlerleyen süreçte tabii ki de yakaladığımız başarılar sizlerle paylaşılacak. Ancak çok dillendirerek konu hakkında konuşmak istemiyorum. Beni anlayışla karşılaşacağınızı düşünüyorum. Teşekkürler arkadaşlar. Hepinize hayatta başarılar!”