GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-12-2021 15:45   Güncelleme : 17-12-2021 16:02

Protel POS Sistemleri ile Pratik ve Hatasız Yönetim

Protel, restoran yönetim süreçlerinin kolaylaştırılması ve kusursuz bir düzenle işlemesi için birtakım yazılımlar geliştirmiştir.

Protel POS Sistemleri ile Pratik ve Hatasız Yönetim

 

Protel, restoran yönetim süreçlerinin kolaylaştırılması ve kusursuz bir düzenle işlemesi için birtakım yazılımlar geliştirmiştir. Restoranların gereksinimlerine yönelik geliştirilen yazılımlar, hata oranını azaltırken, hızı ve verimliliği arttırmaktadır. Bulut altyapısı ile desteklenen POS sistemleri, restoran verilerine her yerden ulaşım imkanı sunar. Restoran programlarının kullanım alanları arasında restoran, cafe, kahve dükkanı, pastane, otel, bar gibi işletmeler bulunur.

Esnek Yapılı Simphony POS ile Restoran Otomasyonu

Simphony POS, bulut altyapısı ile restoranlara kusursuz bir yönetim sunar. Tek şubeli veya zincir restoran ayrımı yapılmaksızın işletmelerin gereksinimlerine uygun olarak  kişiselleştirilebilmektedir. Zincir restoranlara tek merkezden yönetim fırsatı sunarken aynı zamanda şubelerin aynı müşterilere ulaşabilmesini de aynı veritabanı üzerinden gerçekleştirir. İşletmeler verilerine her an, her yerden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirler. Simphony POS teslimat, ödeme, online sipariş gibi hizmetlerin bir bütün halinde çalışmasını ve restoranın hatasız olarak yönetimini gerçekleştirir.

Micros RES 3700 ile Restoran Otomasyonu

Micros RES 3700 modüler yapısı ile işletmenin ihtiyaçlarına uygun olarak büyüyüp biçimlendirilebilen bir restoran yazılımıdır. Sipariş ve rezervasyon alımı, stok takibi, müşteri ilişkileri ve müşteri segmentasyonu gibi süreçlerin yönetimini sağlar. İşletmenin ve çalışanların performans ve verimlilik ölçümleri esnek raporlama ve analiz aracı ile yapılabilmektedir.

Protel’in Restoran Çözümleri Restoranlara Neler Sunar?

  • Müşteri segmentasyonu yapılarak, kişiselleştirilmiş bir hizmet sunmak müşteri deneyimi ve memnuniyetini olumlu yönde etkilemektedir. Kendilerini özel hisseden müşteriler sadık müşteri olma potansiyelindedir. Wizlo ile müşteri segmentasyonu oluşturulur ve müşterilerin ilgilerine yönelik kampanyalar sunularak restoran gelirlerleri arttırılabilir. Aynı zamanda yemek programlarına herhangi bir komisyon ödemeden site ve mobil uygulama üzerinden sipariş deneyimi sunulabilir.
  • Protel’in POS sistemlerine entegre olarak çalışan Check/Place ile işletmelerin aldığı rezervasyonlar pratik olarak yönetilir. Web sitesinden rezervasyon talebi alınmasına imkan sağlarken, tüm rezervasyon detayları POS sisteminden görülebilmektedir.
  • QR Menu Order ile müşteriler temassız ve pratik bir sipariş ve ödeme süreci gerçekleştirirler. Siparişlerin eşzamanlı olarak mutfak ekranında görüntülenmesini sağlayan sistem, zaman kaybının ve karışıklıkların önüne geçer. QR Menu Order ile işletmeler anlık olarak ürün güncellemesi ve fiyat değişikliği yapabilirler.
  • POS sistemleri ile entegre olabilen Materials Control ile restoranların ellerinde bulundurdukları ürünlerin kontrolü sistemli olarak gerçekleştirilir. Anlık olarak stok görüntülenebilmesini, verimliliğin iyileştirilmesini ve maliyetlerin düşürülmesini, stok ve sipariş sürecinin hatasız olarak yönetilmesini sağlar.
  • İş zekası ve raporlama sistemi Clicksuite ile restoran operasyon verimliliği arttırılabilmektedir. Clicksuite, işletmede ortaya çıkabilecek sorunlara yönelik çözümlerin bulunmasına, satış grafikleri ve istatistiklerinin yorumlanmasına yardımcı olur. 
  • 7/24 teknik destek sunan Protel, restoran programında ortaya çıkan teknik problemlerin çözümünü telefon, uzaktan erişim veya yerinde teknik destek ile sağlamaktadır.