GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-12-2021 17:27   Güncelleme : 17-12-2021 17:40

Kadıoğlu Sucuk Kilo Fiyatlarındaki Değişimler

Kadıoğlu Et Mamülleri firması ilk olarak çalışmalarına 1990 yılında başlamıştır. Daha sonra işleri büyüterek fabrika üretimine geçmiştir.

Kadıoğlu Sucuk Kilo Fiyatlarındaki Değişimler

Kadıoğlu Et Mamülleri firması ilk olarak çalışmalarına 1990 yılında başlamıştır. Daha sonra işleri büyüterek fabrika üretimine geçmiştir. Hatta sadece sucuk üretimi değil farklı ürünlerde yanında çıkartmaya başlamıştır. Bunlar:

  • Salam
  • Sosis
  • Jambon
  • Kavurma

Gibi ürünlerdir. Sucuk ülkemiz üzerinde çok fazla sevilen bir lezzettir. Ancak sucuk fiyatları arasında değişen fiyatlar ise tüketici içinde düşündürücü oluyor. Bu anlamda yapılan araştırmalar ise sucuğun kilo fiyatı üzerindeki değişimlere en büyük etki et fiyatlarındaki değişimlerdir. %100 dana eti olan bir ürün almak istediğiniz piliç ve hindiden farklılık gösterir. Aynı zamanda şunu da belirtmek de fayda var. %100 dana eti olan ürünler arasında dahi çeşitlilik söz konusu olabilir. Bunun da sebebi etkin farklı bölgelerden kullanılmasından kaynaklıdır.

Kadıoğlu Sucuğun Kilo Fiyatları

Eskiden beri evlerde kurban bayramlarında sucuklar yapılır ve asılırdı. Farklı baharatlar ile bir süre bekletilerek tüketime uygun hale getirilir. Aynı şekilde Kadıoğlu markası da sizler için en kaliteli baharat ve içeriklerle birlikte sucuk üretimi gerçekleştiriyor. Böylece marketler üzerinden hazır paketlere kolayca erişim sağlayabiliyorsunuz.

Sucuk satın alımlarında fiyatlar konusunda tüketiciler tarafından özen gösterilmektedir. Ancak Kadıoğlu fırsatçılık yapmayarak herkes sofrasında sucuk tüketsin istiyor. Bu sayede de sizler için farklı fiyat listeleri sunabiliyor. İnternet üzerinden de Kadıoğlu firmasına ait sucukları adresine kadar sipariş verebilirsiniz. Uygun koşullarda taşınarak sizlere ulaştırılacaktır.

Kaynak: https://kadioglusucuk.com/kategori/sucuk/