GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-12-2021 10:42   Güncelleme : 15-12-2021 10:42

Akua Global D’CENT Mobil Uygulaması

Akuaglobal şirketi teknoloji ve dijitalleşen dünya standartları ile birlikte ilerlemelerine devamlılık sağlıyor.

Akua Global D’CENT Mobil Uygulaması

Akuaglobal şirketi teknoloji ve dijitalleşen dünya standartları ile birlikte ilerlemelerine devamlılık sağlıyor. Bu anlamda da D’CENT cüzdan kullanımıyla kripto para birimlerinizi güvenli bir şekilde saklamanıza yardımcı olur. Özellikle de son zamanlarda piyasa üzerinde hemen hemen herkesin kripto parası vardır. Bu nedenle güvenlik tedbirlerini de tam anlamıyla almak son derece önemlidir.

Kripto para soğuk cüzdan ürün hizmeti sağlayan D’CENT sizlere aynı zamanda mobil uygulaması desteği de sağlıyor. Tek bir uygulama sayesinde donanımı cüzdanınıza bağlanabilir hale getirebilirsiniz. Hatta donanımsız yazılım cüzdanı olarak da kullanmanız mümkündür. Bu uygulama sayesinde:

  • Kripto para portföy yönetimi
  • Dapp hizmeti
  • Donanım cüzdan yönetimi
  • Yazılım cüzdanı
  • Adlandırma adresi

D’CENT Cihaz Performansı

D’CENT soğuk para cüzdan satın al ile hızlı ve güvenilir donanıma sahip olan bu cihazı anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Sizler için güvenli bir çip mimarisine sahiptir. Aynı zamanda iki aşamalı koruma sistemi mevcuttur. Hem parmak izi hem de cihazın kendi içerisindeki PIN şifresi. Hatta mobil ortamda kablosuz bir şekilde kripto para birimini de kolayca aktarmanız mümkündür. QR kodu gibi özelliklerde sizlere daha pratik bir kullanım sağlar.

Akua Global şirketi ise sizlere tüm bu kaliteli hizmeti oldukça uygun fiyatlara sağlamaktadır. Daha fazla detay için Whatsapp iletişim hattı üzerinden yetkililerle konuşabilirsiniz. Sizler için en uygun seçenekleri sunarak hizmet aktarımı sağlanacaktır.