GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-12-2021 14:55   Güncelleme : 18-12-2021 14:55

Özel Ankara Life Polikliniği ile Leke Tedavisi

Dermatolog Doktor Fatma Yıldız tarafından en iyi şekilde hizmet verilmektedir. Tam 17 seneden beri Özel Ankara Life Polikliniği müşterilerine hizmet veriyor.

Özel Ankara Life Polikliniği ile Leke Tedavisi

Dermatolog Doktor Fatma Yıldız tarafından en iyi şekilde hizmet verilmektedir. Tam 17 seneden beri Özel Ankara Life Polikliniği müşterilerine hizmet veriyor. Üstelik hizmetleri tıbbi gelişimlere son derece uygundur. İlkel yöntemleri geride bırakarak sizler için en iyi donanımsal cihazlara sahiptir. Teknolojiyi de bu anlamda yakından takip etmektedirler. Bu sayede kaliteli bir şekilde hizmet alırsınız.

Özellikle de cilt konuş herkes için son derece hassastır. Poliklinik içerisinde leke tedavisi uygulamaları gerçekleştirilmektedir. Leke oluşumları genellikle farklı sebeplerden dolayı ortaya çıkmaktadır. Her ne kadar önemsiz gibi gözüküyor olsalar da kesinlikle ciddiye alınması gerekirler. Aksi halde ilerleyen süreçlerde eğer tedavi edilmezlerse kansere dahi dönüştürme riski yüksektir. Bu nedenle Life Polikliniği bu konuları son derece önemsiyor. Sizlere en iyi şekilde hizmet kalitesi sunuyor.

Altın İğne ile Leke Tedavisi

Altın iğne tedavisi leke tedavileri içerisinde çok sık tercih ediliyor. Leke oluşumunu azaltan bir yöntemdir. İğneli radyofrekans cihazı ile birlikte cildin içine girer. Verilen radyofrekans sayesinde cilt altı ısıtılacaktır. Bu sayede de kolajen sentezi uyarımıyla kırışıklıklarınız ve ton farkı azalması görülecektir. Özellikle de bu tedavi derinlere yerleşmiş olan lekeler için son derece etkilidir. Sivilce tedavisi sonrasında kalan leke izleri için de altın iğne tedavisi çok sık kullanılmaktadır. Tedavi süreçlerinde farklı cihazlarında kombine olarak kullanılması daha iyi sonuçlar elde etmenize yardımcı olur.

Kaynak: https://ankaralazer.com/leke-tedavisi