GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-12-2021 11:59   Güncelleme : 23-12-2021 11:59

Nakpro Online Nakliye Takip Programı

Yurtiçi nakliye işlemleri özellikle de son birkaç yıldır oldukça ciddi bir yoğunluğa ulaştı. Bu süreçte ise manuel nakliye takip programları yeterli olmamaktadır.

Nakpro Online Nakliye Takip Programı

Yurtiçi nakliye işlemleri özellikle de son birkaç yıldır oldukça ciddi bir yoğunluğa ulaştı. Bu süreçte ise manuel nakliye takip programları yeterli olmamaktadır. Bununla birlikte veri girişlerinde insan hatalarının görülmesi de oldukça olağan bir durumdur. Bu kapsamda Nakpro şirketi online bir nakliye programı yazılımı oluşturmaktadır. Böylece kurulum gerçekleştirmeden bulut programı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Nakpro firmasının online web adresine erişim sağlamaktır.

Firmanın oluşturduğu online nakliye programı birçok açıdan avantaj da sunmaktadır. Özellikle de sürekli olarak nakliye işlemleri ve veri girişleriyle uğraşanlar açısından kolaylıklar sunmaktadır. Aynı zamanda nakliye programının nitelikleri de oldukça kapsamlı özelliklerden oluşmaktadır.

Yurtiçi Nakliye Programı Özellikleri

Nakpro yurtiçi nakliye programı olarak da geçen bulut yazılımında bu alanda kolaylıklar sağlamaktadır. Genellikle bu yazılımlar nakliye firmaları tarafından talep görmektedir. Aşağıda sizlere maddeler halinde Nakpro nakliye programının özelliklerini ve niteliklerini sıraladık. Belirttiğimiz özellikler doğrultusunda nakliye programı sorunsuz bir şekilde çalışma gerçekleştirmektedir.

 • Nakliye programı üzerinden sözleşme oluşturabilir veya paylaşabilirsiniz.
 • Online platformdan araç çağırabilir ve araçları takip edebilirsiniz.
 • Araçların verilerini girerek sürekli olarak bakım, onarım gibi masraflarını takip edebilirsiniz.
 • Fatura ve irsaliye işlemlerini online şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 • Gönderici, alıcı, taşıyıcı ve aracıların işlemlerini hızlıca tamamlayabilirsiniz.
 • Nakliye, masraf kayıtları, araç kayıtları ve müşteri profili modüllerini dilerseniz ekleyebilirsiniz.
 • Araç sürücülerine veya müşterilere toplu olarak SMS bilgilendirmeleri yapılmaktadır.
 • Nakliye hizmeti talepleri kayıt altına alınabilir ve plakaya göre araç takibi gerçekleştirilebilir.
 • Tüm nakliye işlemleri dönemlerine göre raporlanmaya müsaittir.

Online Nakliye Program Paketleri

Oldukça geniş niteliklere ve özelliklere sahip olan nakliye programı sayesinde iş yükünü azaltmanız mümkündür. Bu açıdan değerlendirildiğinde Nakpro farkıyla en iyi nakliye takip programı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bunun için firmanın bünyesinden satın alabileceğiniz çeşitli program paketleri bulunmaktadır. Aylık olarak, 6 veya 12 aylık olarak üç farklı paket hizmeti sunulmaktadır.

Çeşitli modülleri içeren yurtiçi takip programı oldukça kapsamlı bir işlev sağlamaktadır. Aynı zamanda belirtmeliyiz ki hizmet paketleri müşterilere fazlasıyla uygun fiyatlandırmalar üzerinden sunulmaktadır. Tüm paket içeriklerine göz atmak için Nakpro online web adresine erişim sağlayabilirsiniz.

Nakliye Programı Modülleri

Online bir bulut yazılımı olarak kullanabileceğiniz nakliye programında çeşitli modüller bulunmaktadır. Bu modüller sayesinde nakliye işlemlerini online şekilde rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda müşteri verilerini kaydedebilir, tüm nakliye süreçlerini daha sonrasında görüntüleyebilirsiniz.

Aşağıda sizlere maddeler halinde program içerisinde yer alan modülleri genel olarak sıraladık. Belirttiğimiz modüllerin hepsinin farklı özellikleri ve nitelikleri bulunmaktadır. Bu konuda daha detaylı bilgiye firma çalışanlarından veya web adresinden ulaşabilirsiniz.

 • Nakliye modülü
 • Araç modülü
 • Cari işlemler modülü
 • Akaryakıt modülü
 • Ekip modülü
 • Maliyet modülü

Belirttiklerimiz dışında da programa isterseniz farklı modüllerin eklenmesini de talep edebilirsiniz.