GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-12-2021 10:30   Güncelleme : 18-12-2021 10:30

Ünal Teknik Hizmetleri

Ünal Teknik 1998 yılından günümüze kadar geçen süreçte inşaat alanında hizmet vermekte olan bir firmadır.

Ünal Teknik Hizmetleri

Ünal Teknik 1998 yılından günümüze kadar geçen süreçte inşaat alanında hizmet vermekte olan bir firmadır. Bu bağlamda firma inşaat alanında her türlü hizmeti ve çalışmayı müşterilerine sunmaktadır. Dilediğiniz tüm inşaat hizmetlerinden firmanın bünyesinde rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Üstelik oldukça uygun fiyatlandırmalar sayesinde talepleriniz başarıyla karşılanmaktadır. Bu bakımdan Ünal Teknik oldukça profesyonel hizmet sunan prestij sahibi bir şirkettir.

Sizlere firmanın müşterilerine ve çeşitli inşaat alanlarına sunduğu hizmetleri genel olarak belirttik. Tüm bu hizmetlerden yararlanabilmek için firmanın web adresine erişim sağlayabilirsiniz. Bu sayede firma çalışanlarıyla iletişime geçerek hizmet almaya başlayabilirsiniz.

  • Epoksi zemin kaplama
  • Poliüretan zemin kaplama
  • Yüksek performanslı zemin kaplama
  • Helikopter platformu
  • Mantolama
  • Kazık temel

En İyi Zemin Kaplama Faaliyetleri

Zemin kaplama konusunda müşterilerinin taleplerini firma başarıyla üstlenmektedir. Bu alanda sunduğu prestijli hizmetleriyle de müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamaktadır. Epoksi ve poliüretan esaslı zemin kaplamaların yanı sıra yüksek performanslı zemin kaplama işlemi de gerçekleştirmektedir. Bu doğrultuda birçok alanda ihtiyaç duyulan ucrete zemin hizmetlerini de bünyesinde bulundurmaktadır.

Farklı mekanlar ve zeminler için uygun ucrete zemin kaplamaları bulunmaktadır. Bazıları daha dayanıklı bazıları ise daha pürüzsüz bir yapıda müşterilere sunulmaktadır. Hangi ucrete zemin kaplamayı tercih ediyorsanız, o alanda hizmet almanız mümkündür. Tüm bunlar ve firmanın diğer hizmetleri için web adresini ziyaret edebilirsiniz. Buradan çalışanlarla irtibata geçerek hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Kaynak: http://unalteknikas.com.tr/urunler/yuksek-performansli-zemin-kaplama/