GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-12-2021 17:52   Güncelleme : 30-12-2021 17:52

Vusto En İyi Ekipman Kiralama Sitesi

Vusto ekipman kiralama hizmetleri kapsamında uzun zamandır bu sektör içerisinde yer alıyor.

Vusto En İyi Ekipman Kiralama Sitesi

Vusto ekipman kiralama hizmetleri kapsamında uzun zamandır bu sektör içerisinde yer alıyor. İhtiyacınız olan birçok ekipmana kolayca ulaşım sağlamanıza yardımcı olur. Aynı zamanda ekipmanlar da son derece kalitelidir. En iyi ürünleri çok uygun fiyatlarla kiralayabilirsiniz. Firma içerisinde bulunana kiralama faaliyetleri:

  • 4 girişli can yayın monitörü
  • Atem mini canlı yayın cihazı
  • Kiralık atomos Ninja V 4K kayıtçı monitör
  • Kiralık Blackmagic 6K Pro Video Kamera
  • Blackmagic HDMI to SDI dönüştürücü
  • Canon 5D mark 4 kamera

Gibi ekipmanlara 1 günlük, 3 günlük ve 7 günlük sürelerle sahip olabilirsiniz. Whatsapp veya iletişim numaraları üzerinden ulaşım sağlamanız yeterlidir. Daha sonrasında İstanbul Cihangir üzerindeki ofislerinden telim alabilirsiniz. Kiralama süreniz bittiğinde ise ekipmanları geri bırakmak için geliniz.

Hobilerinizi Ertelemeyin Vusto ile En Uygun Fiyatlarla Ekipman Kirala

Özellikle son zamanlarda fotoğrafçılık tam bir hobi haline geldi. Birçok kişi bu anlamda eğitimler alarak kendini yetiştirmeye de başladı. Vusto bu gibi girişimleri görerekten sizlere kiralık kamera hizmeti sunuyor. Bu sayede harika fotoğraflara imza atabilirsiniz. Üstelik bu kameralarla birlikte mükemmel çekimler, belgeseller dahi düzenlemeniz mümkündür.

Uygun ışık ortamı içinde kiralık video ışık sistemleri de bulunmaktadır. Tüm bu hizmetlerin kapsamını en uygun fiyat seçenekleri ile sizlere sunuyor. Bu sayede istediğiniz gibi işlemlerinizi devam ettirmenize de olanak sağlar.