GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-01-2022 12:38   Güncelleme : 02-01-2022 12:38

Pusula Plus ile İş Başı Eğitim Danışmanlığı

Pusula Plus uzun süredir iş hayatında büyük katkılarda bulunan kuruluşlardan biridir. Hem iş arayanlar için çalışma istihdamı sağlayan hem de firmalara danışmanlık veren bir kurumdur.

Pusula Plus ile İş Başı Eğitim Danışmanlığı

Pusula Plus uzun süredir iş hayatında büyük katkılarda bulunan kuruluşlardan biridir. Hem iş arayanlar için çalışma istihdamı sağlayan hem de firmalara danışmanlık veren bir kurumdur. Bu bağlamda hangi sektörden olursanız olun firmadan danışmanlık alabilmeniz mümkündür. Özellikle de işbaşı eğitim programı danışmanlığı firmaların en çok işine yarayan türdendir. Alacağınız profesyonel danışmanlık hizmetiyle birlikte firmanızın bünyesine personel eklemesi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bu süreçte istihdam teşviklerinden faydalanarak tasarruf etmeniz de söz konusudur.

Maliyet bakımından bir firmanın bünyesinde çok sayıda çalışan bulundurması bazen zorlayıcı olmaktadır. Ancak bu süreçte daha iyi bir iş gelişimi ve sektör yükselişi için iş başı eğitim danışmanlığından faydalanabilirsiniz. Bu kapsamda gider tablosundaki maliyetlerden tasarruf edebilirsiniz.

İş Başı Eğitim Programı Nedir?

İş başı eğitimi programı birçok firma ve kuruluş tarafından merak edilmektedir. Bu bağlamda belirtmeliyiz ki bu hizmeti en kapsamlı şekilde Pusula Plus’tan alabilirsiniz. Prestij sahibi ve sağlam referanslara sahip olan Pusula Plus, en iyi danışmanlık hizmetlerini sizlere sunmaktadır. İşbaşı eğitimi programı İŞKUR bağlantılı olan ve çalışmak isteyen kişilere eğitim vermenizle ilgilidir. Belli bir süre dağarcığında firmanızın bünyesinde stajyer olarak personel çalıştırabilirsiniz. İş alımlarını İŞKUR formundan faydalanarak gerçekleştirmeniz önemlidir. Böylece personellerin ödeneklerinin bir kısmı İŞKUR tarafından karşılanmaktadır.

İş eğitimi ve tecrübe deneyimi süreci bittikten sonra firmanıza yeni personelleri istihdam edebilirsiniz. Bu kapsamda da istihdam teşviklerinden faydalanabilmeniz mümkündür. Böylelikle firma masraflarının ödenmesi konusunda ciddi bir tasarruf sağlamanız söz konusudur.

Pusula Plus Diğer Teşvik Hizmetleri

Pusula Plus firması sağlamış olduğu teşvik hizmetleri ve danışmanlık faaliyetleriyle oldukça ilgi görmektedir. Özellikle de büyümekte olan firma ve kurumlar açısından geniş etkilere vesile olmaktadır. Bu doğrultuda firmanın web adresi üzerinden siz de çeşitli teşvik hizmetleri alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Pusula Plus online web adresini ziyaret etmektir.

Aşağıda sizlere maddeler halinde firmanın bünyesinden alabileceğiniz çeşitli teşvik hizmetleri sıraladık. Bu hizmetler en profesyonel şekilde sağlanmaktadır. Aynı zamanda alacağınız danışmanlık hizmetlerinin en somut karşılıklarını görebilmeniz de mümkündür.

  • SGK Teşvik Danışmanlığı
  • Kısa Çalışma Ödeneği Danışmanlığı
  • KOSGEB Danışmanlığı
  • Ar – Ge Proje Danışmanlığı
  • Geriye Dönük Teşvik Danışmanlığı
  • İŞKUR İşbaşı Eğitimi Danışmanlığı

Teşvik Malzemeleri

Teşvik hizmetlerinin yanı sıra firmanın çeşitli teşvik malzemeleri de bulunmaktadır. Teşvik malzemeleri daha çok firmaların gelişimleri ve talep ettikleri danışmanlık bünyesinde alabilecekleri hizmetleri kapsar. Bu bakımdan incelendiğinde sektörel ve ilgili alanlara yönelik olarak teşvik malzemelerinde değişiklikler görülebilmektedir. Bu konuda daha detaylı bilgi edinebilmek için Pusula Plus çalışanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda almak istediğiniz teşvik veya danışmanlık hizmetleri için de firma 7/24 iletişim olanağı tanımaktadır. Bu kapsamda Pusula Plus alanında en başarılı insan kaynakları ve bilişim platformlarından biridir.

Kaynak: https://pusulaplus.com/iskur-isbasi-egitimi-danismanligi