GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-01-2022 15:21   Güncelleme : 04-01-2022 15:21

Siber Güvenlik Çalışmalarında Yeni Dönem

Birçok kurum ve özel sektör içerisinde altyapı danışmanlığı gerekebiliyor. Ayrıca dijital pazarlama hizmetlerinden siber güvenlik çalışmalarına kadar bir bütünlük de önemseniyor.

Siber Güvenlik Çalışmalarında Yeni Dönem

Birçok kurum ve özel sektör içerisinde altyapı danışmanlığı gerekebiliyor. Ayrıca dijital pazarlama hizmetlerinden siber güvenlik çalışmalarına kadar bir bütünlük de önemseniyor. Kuruluşların çalışmalarının ve ilerlemelerinin bir elden yönlendirilmesi de daha iyi bir ilerlemeyi mümkün hale getiriyor. Bunun için de Trakya bölgesinde ilk ve tek olan Uğur Şahin kuruluşu sizlere en iyi şekilde destek oluyor. Uğur Şahin 2013 yılında Cloudnet firmasını kurmuştur. Etik bir hacker olarak çalışmasının yanı sıra birçok firmaya da profesyonel bir destekçi olduğu söylenebilir. Sonrasında kurduğu firmayı daha da güçlendirecek adımlar atıyor.

Hizmet yelpazesini genişleten Uğur Şahin, Yeşil Bir Teknoloji San. İth. İhr. ve Pazarlama Ltd Şti şirketini kuruyor. Hizmetleri içerisinde de siber güvenlik, adli bilişim ve dijital pazarlama alanlarını bulabiliyorsunuz. Bu alanlarda gerekli olan her işlem için de rahatlıkla destek alabiliyorsunuz. Uğur Şahin güvenlik ile ilgili var olan tüm şüphelerinizin önüne geçiyor. Sizleri en iyi şekilde destekliyor. Bunun yanında şu anda siber suçlarla mücadele edebilecek yetkilere sahip olmasından ötürü birçok suçlamaya maruz kalıyor. Başarılarının farklılaştırıldığı gibi problemlerle de karşılaşılabiliyor.

Uğur Şahin Sosyal Medya Çalışmalarında Öne Çıkıyor

Uğur Şahin çalışmaları içerisinde sosyal medya pazarlamaları da üstleniyor. Son dönemlerde yoğun bir şekilde kullanılan pazarlama faaliyetlerinizde sizlere yardımcı oluyor. Ayrıca siber güvenliğin konforunun yanı sıra bilişim danışmanlığı hizmetleri de alabiliyorsunuz. Profesyonellikle bağlantılı olan destekler de veri kurtarma işlemleri de yürütülebiliyor. Uğur Şahin dijital pazarlama alanında da sizin için en iyisi. Gerekli iletişim için de 08504209434 numarasından yardım alabilirsiniz.

Instagram hesabı:

https://www.instagram.com/uur_shn/

Web site:

yesilbirteknoloji.com