TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 05-01-2022 21:11   Güncelleme : 05-01-2022 21:11

Google Dostu Web Sitesi Oluşturucu İxirhost

İksir İnternet Hizmetleri A.Ş kapsamında 2005 yılında ilk kuruluşunu sağlamıştır. Hizmetleri kapsamında da sizlere hosting servisleri üretir.

Google Dostu Web Sitesi Oluşturucu İxirhost

İksir İnternet Hizmetleri A.Ş kapsamında 2005 yılında ilk kuruluşunu sağlamıştır. Hizmetleri kapsamında da sizlere hosting servisleri üretir. Birçok hosting hizmetine İxirhost üzerinden de girebilirsiniz. 16 yıldır çalışmalarını sürdürdüğü bu sektörde sizlere hem teknolojik hem de internet alanında profesyonel aktarım sağlıyor. Şirketiyle birlikte projelerinize de yenilikler eklemektedir. Aynı zamanda şirket içerisinde tamamı kendi sermayesinden oluşan öz varlıklarla üretilen serviler mevcuttur. Bütün bunları kaliteli bir işleyiş ile sunmaktadır.

Firmalarınız için, kendiniz için, işletmeleriniz adına web sitesi kur seçeneğini kullanabilirsiniz. İxirhost sizlere bunu oldukça iyi bir şekilde sunabilmektedir. Üstelik ücretsiz demo seçeneklerinden de faydalanmanız mümkündür. Web sitenizi kurduktan sonra Google üzerinde sitenizi üst sıralara çıkarmanız son derece önemlidir. Bu işlemleri yaparken de zorluk çekmezsiniz. Google ve Yandex gibi arama motorlarında sorunsuz listelenmeler için SEO uyumlu kodlanmış bir alt yapıya ihtiyaç vardır. İxirhost ise sizlere bunların hepsini verebilmektedir.

Ekonomik Paketlerle Web Oluşturucu Hizmeti

İxir host üzerinde web sitesi kurulumu için 3 farklı paket vardır. Her biri de son derece ekonomik paketlerdir. Aylık ödemeler şeklinde yararlanabilirsiniz. Paketler:

  • Budget Site Pratik
  • Economy Site Pratik
  • Professional Site Pratik

Paketleri mevcuttur. Herkesin bu imkanlardan yararlanabilmesi adına son derece ekonomik bir hizmet sunar. Bu sayede uygun alt yapı seçenekleriyle büyümenize yön verebilirsiniz. Daima memnun müşteri fikriyle ilerleme sağlamaktadır.

Kaynak: https://www.ixirhost.com/website-olusturucu