TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 08-01-2022 08:48   Güncelleme : 08-01-2022 08:48

Vawix Firma Rehberi

İş hayatında ve günlük hayatta ihtiyacımız olan hizmet sağlayıcılara, firmalara, şirketlere ulaşmak kimi zaman kolay olsa da bazı durumlarda bu hiç kolay olmuyor.

Vawix Firma Rehberi

 

 

İş hayatında ve günlük hayatta ihtiyacımız olan hizmet sağlayıcılara, firmalara, şirketlere ulaşmak kimi zaman kolay olsa da bazı durumlarda bu hiç kolay olmuyor. Firmalar çoğunlukla internet varlıklarını Google Haritalar, facebook, website, instagram hesabı olarak bırakabiliyor. Haliyle bu firmalara ulaşmak için belirli bir yol olmadığından adreslere ve telefon numaraları kolay bulunmuyor. Google kaydı olmayan haritalar ise müşteriler için tamamen görünmez kalıyorlar.

Firma Rehberi Nedir?

Firma Rehberleri firmaların kolayca girip bir kayıt oluşturduğu ve diğerleri tarafından kolayca görüntülenen bir veritabanıdır. Vawix.com iyi bir firma rehberi olmakla kalmıyor aynı zamanda yenilikçi bir platform seçeneği sunuyor. Kolay ara yüzü, canlı grafikleri ve iyi tasarlanmış site yazılımı ile Türkiye’de en iyi firma rehberidir.

Vawix’e “ücretsiz firma ekle” aracıyla firmanızı veya eklemek istediğiniz başka bir firmayı kolaylıkla ekleyebilir. Eski firmanızı aranmak istemiyorsanız kolaylıkla kapatabilirsiniz. İşiniz için gerekli tedarikçileri ve hizmet sağlayıcıları Vawix aracılığı ile kolayca bulabilir onlarla irtibat sağlayabilirsiniz. Tamamen ücretsiz firma rehberi olan Vawix iş hayatını kolaylaştıran hizmetler sunuyor.

İlgi çekici şirketleri kaydetmek ve iç görü sağlamak için Vawix firma rehberi bulut sağlayıcısına başvurabilirsiniz. Kategorilere ayrılmış, filtrelenebilir firma listeleri ile zamandan tasarruf ederken gereksiz girişimlerinde önüne geçebileceksiniz.

Vawix firma rehberi tamamen üyelerin bağımsız girişimleri ile oluşturulmuş bir veritabanıdır. Sizde hızla büyüyen bu hizmet ağında yerinizi almak isterseniz hızlı bir başlangıç yapabilirsiniz. Bütün firmalar ana kategori altında toplanmış alt kategorilerle ayrılmıştır. Böylece ulaşmak istediğiniz sonuçlara ve bağlı hizmetlere ulaşmak çok daha kolay olur.

Vawix.com da firmalara nasıl ulaşılır?

Sitede bir firmaya ulaşmak için öncelikle sektör seçimi daha sonra şehir seçimi yapılarak aranan firmalara kolayca ulaşılabilir.

Şirketinizi Vawix.com dizinine nasıl dahil edersiniz?

Site sayfası açıldıktan sonra başlıkta üç seçenek bulunur firmalar, firma ekle, firma girişi. İlk defa firma ekleyecek olanlar firma ekle aracılığı ile tek adımda firmasını ekleyebilir. Daha sonra mail bilgisi ile sisteme girip bilgiler güncellenebilir. Firmanıza ait sayfada resim, harita, işletme bilgileri, telefon numarası gibi firma kimlik bilgileri girilebilir.

Vawix internetin olmadığı zamanlarda sarı sayfaların yerine dijital çözümler getirir. Modern firma rehberi ile herkes istediği zaman kendisine en yakın araba tamircisi, mimar, dişçi ve modaevine kolayca ulaşabilir.