MAGAZİN
Giriş Tarihi : 15-01-2022 23:47   Güncelleme : 16-01-2022 12:35

Hasan Yalçuva - Ödüle Doymuyor

Özellikle sosyal medyada çektiği videolarla milyonlarca insanın odak noktası olan Hasan Yalçuva aldığı plaket ve kupalarla başarısına başarı eklemeye devam ediyor.

Hasan Yalçuva - Ödüle Doymuyor

Özellikle sosyal medyada çektiği videolarla milyonlarca insanın odak noktası olan Hasan Yalçuva aldığı plaket ve kupalarla başarısına başarı eklemeye devam ediyor. Türkiye'de düzenlenen ve yüzlerce modifiye tutkunu kişilerin arabalarıyla katıldığı festivallerde güzel modifiye, en iyi ses sistemi kategorilerinde yarışıyor. Renkli görüntülere de sahne olan Carfest, Modfest, Nonstop gibi yüzlerce festivallerde 78 plaket 20 birincilik kupası 12 ikincilik kupası 6 üçüncülük kupası 80 katılım madalyası alan Yalçuva 2022 yılında da bir çok festivalde fark yaratmak için yerini almaya hazırlanıyor.

 

Hasan Yalçuva kimdir?

1994 doğumlu Hsan Yalçuva aslen Ordu kumruludur. Çocukluk dönemlerinde modifiyeli araçlara olan düşkünlüğüyle ve yapmış olduğu araçlarla bir çok ödül alarak yeteneklerini göstermiş olsada son yıllarda içerik üreticisi olarak sosyal medyada yeni bir sektörde büyümeyi sürdürmüştür. Halen İstanbul'da yaşamını sürdürmektedir.