GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-01-2022 15:44   Güncelleme : 19-01-2022 16:42

Aydın Keleş Ödüllere Doymuyor

Aydın Keleş Ödüllere Doymuyor

Aydın keleş son zamanların en çok araştırılan isimlerinden biri. Yaşamı sırasında fark sektörlerde rol alması da bu ilginin sebepleri arasında. Şu anda Soundmusic74 olarak tanınan Aydın Keleş farklı alanlarda görülüyor. 1992 yılında dünyaya gelen ve herkes tarafından sevilen Aydın Keleş, Bartın doğumlu. Yaşamı içerisinde kendi sevdiği alanlara yönelim gösterdiği biliniyor. 2009 yılı ve 2012 arasındaki DJ’lik hayatı da bunun bir göstergesi. Müzik hayatından kalan ismiyle beraber şimdilerde de anılıyor. Soundmusic74 olarak tanınan Aydın Keleş, herkes tarafından ilgiyle izleniyor. Özellikle son dönemlerde birçok insan tarafından izlenen videosuyla tanınıyor.

2015 yılında, hıza dayalı araç dizaynıyla ilgilenmeyen başlayan Aydın Keleş, şimdilerde aynı işlerle ilgileniyor. Birçok modifiyeli aracın dizaynını yapıyor. Farklı araç ve motife fuarlarına katıldığından dolayı da insanlar tarafından tanınıyor. Katıldığı fuarlar olmak üzere 2021 yılının da en çok ödül alan ismi olarak biliniyor. Oldukça başarılı bir isim olmasının yanı sıra şu anda Adalet Birlik Partisi başkanlığını üstleniyor.

Aydın Keleş Modifiyeli Araç Dizaynında Öne Çıkan İsim

Modifiye denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Aydın Keleş, bazı hedeflerle ilerliyor. Son dönemlerde sayısız izlenme alan, zincirle araba çektiği video hala izlenmeye devam ediyor. İnsanların bu videoyla tanıdığı Aydın Keleş, hemen herkese Modifiyeyi sevdirmeyi amaçlıyor. Bu yüzden de çalışmalarının yanında paylaşımlarını da sürekli olarak devam ettiriyor. Dilerseniz kendisini İnstagram ve TikTok hesapları üzerinden takip edebilirsiniz.

Instagram adresi: https://www.instagram.com/soundmusic74/

TikTok adresi: https://www.tiktok.com/@soundmusic74