GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-01-2022 10:59   Güncelleme : 28-01-2022 10:59

Bayan Hırka Modelleri

Bayan Hırka Modelleri

 

 

Hırka kullanmak geçmişten günümüze kadar gelen bir alışkanlık olarak bilinir. Genç yaşlı demeden herkes hırka kullanır. Bu yüzden de bayan hırka modellerinde artış söz konusudur. Çeşitli modellerin farklı renkler ile kombin edilmesi sonucunda değişik hırka çeşitleri ortaya çıkar.

 

Kumaş yapısı ve dokusu olan bayan hırka çeşitleri her bedende imal edilir. Kışın kullanmak için trikodan yapılan örgü hırkalar tercih edilirken, bahar aylarında ince penye kumaştan imal edilen hırkalar tercih edilir. Cep detaylı, yaka detaylı gibi farklı özellikleri bulunur. Pamuksu yapısı ile cildi tahriş etmeyen giyim ürünüdür.

 

Bayan Hırkasında Renkler

 

Kumaş yapısı ve modeli kadar bayan hırka çeşitlerinin renkleri de büyük önem arz eder. Genel renkleri seven kişiler için siyah, lacivert, kahverengi, gri gibi koyu renkler imal edilir. Ancak renklilikten ödün vermeyenler için pembe, sarı, yeşil, kırmızı renklerinde hırka hazırlanır. Gerek kullanılacak yere gerekse kullanılacak olan diğer giyim ürünlerinin renklerine uygun olarak renk tercihi yapılır.

 

Renkleri ve modelleri ile farklı ürünleri görmek istiyorsanız https://www.roman.com.tr/kadin-hirka adresini ziyaret edebilirsiniz.