GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-02-2022 15:09   Güncelleme : 01-02-2022 15:09

Genba Yapı Market Güneş Enerjili Bahçe Lambaları

Rüzgar ve güneş enerjisinin günümüzde çeşitli alanlarda kullanımı oldukça yaygınlaşmaya başlamıştır.

Genba Yapı Market Güneş Enerjili Bahçe Lambaları

Rüzgar ve güneş enerjisinin günümüzde çeşitli alanlarda kullanımı oldukça yaygınlaşmaya başlamıştır. Özellikle de yapı alanlarında sıklıkla karşılaşabileceğiniz çeşitli güneş enerjili aydınlatma sistemleri kullanılmaktadır. Bu aydınlatma ve lambalar sayesinde elektrikten ve enerjiden de tasarruf sağlamanız mümkündür. Tüm bu güneş enerjili lamba ve aydınlatmaları Genba Yapı Market bünyesinden tedarik etmeniz mümkündür.

Genba Yapı Market mağazası müşterilerine en geniş kategoride güneş enerjili bahçe lambaları sunmaktadır. Özellikle de güneş enerjili bahçe lambaları en çok talep gören ürünler arasında yer almaktadır. Bu bağlamda mağaza bünyesinde çeşitli bahçe lambası modellerini bulabilmeniz mümkündür. Aşağıda sizlere bu lamba modellerinden bazılarını sıraladık. Belirttiğimiz ürünlerin detaylarını mağazanın web sitesinden öğrenebilirsiniz.

  • Güneş Enerjili Projektörlü Bahçe Aydınlatması 200 Watt G-3002
  • SUNBA Güneş Enerjili Dekoratif L Model Bahçe Lambası G-2002
  • Güneş Enerjili Yuvarlak Bahçe Aydınlatması 120 Watt G-1006
  • Güneş Enerjili Projektörlü Bahçe Aydınlatması 400 Watt G-3001

SUNBA Güneş Enerjili Dekoratif L Model Bahçe Lambası G-2002

Güneş enerjili dekoratif L model bahçe lambası G-2002 mağazada en çok satışı yapılan bahçe aydınlatmalarının başında gelmektedir. Özellikleri ve görünümü açısından da yoğun bir istek almaktadır. Dekoratif bir kullanıma sahip olmasının yanı sıra G-2002 model ürünü duvar veya zemine yerleştirebilmeniz mümkündür. Aynı zamanda lambayı herhangi bir şekilde kablolamanıza da gerek yoktur. Direkt olarak belirlediğiniz yere monte ederek kullanabilirsiniz.