GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-02-2022 12:30   Güncelleme : 04-02-2022 12:30

Ankara Botox Web Sitesi Botoks Hakkında Her Şeyi Sizlere Aktarıyor!

Ankara Botox web sitesi içerisinde geçen birçok blog yazısı görebilirsiniz. Ancak bunlar klinik içerisinde uygulanan tedavi yöntemleri anlamına gelmez.

Ankara Botox Web Sitesi Botoks Hakkında Her Şeyi Sizlere Aktarıyor!

Ankara Botox web sitesi içerisinde geçen birçok blog yazısı görebilirsiniz. Ancak bunlar klinik içerisinde uygulanan tedavi yöntemleri anlamına gelmez. Bununla birlikte bunlar bir teşhis veya uygulama da değildir. Sadece sizleri bilgilendirmek amacıyla yazılmış olan yazılardır. Her doktorum farklı tekniği ve bakış açısı olabilir. Sizlerin merak ettiği noktalarda bilgilendirme yaparak hizmet verir. Özellikle de hanımların botoks alanında oldukça meraklı olduğunu söylemek mümkündür.

Botok hizmeti sadece estetik amaçlı kullanıldığını düşünmek yanlıştır. Aynı zamanda cilt problemleri içinde kullanılan bir tedavi yöntemidir. Ancak genel anlamda hem kadınlarda hem de erkeklerde olmak üzere botoks tedavisi gençleşmek için çok sık tercih edilmektedir.

Botoks İşlem Süresi

Botoks cilde genç bir görünüm katan tedavi yöntemidir. Kırışık ciltleri ve çizgileri olan kişiler için çok kısa bir süre zarfında bütün bu dertlerden kurtulmanızı sağlar. Cerrahi müdahale yoktur. Çok hızlı ve etkin bir sonuç alırsınız. Botoks uygulamaları genellikle yaşla birlikte belirginleşen ve minik çizgilerin de giderilmesini sağlar. Botoks uygulandıktan sonra etkisini 48 saat sonra gösterir. Son halini ise 10-15 gün içerisinde görürsünüz. Kullanım süreleri ise değişkenlikler gösterir. Uygulama yerlerine göre 4 ila 6 ay arasında farklılıklar gösterir. Uygulama sonrası da baş ağrısı ve morluk oluşması muhtemeldir. Ancak bunlar birkaç günde iyileşme gösterir.

Kaynak: https://www.ankarabotox.com/