GÜNCEL
Giriş Tarihi : 31-01-2022 21:56   Güncelleme : 31-01-2022 21:56

Manyetik Tambur Seperatörler

Tambur manyetik ayrıştırma işlemi için tasarlanmış teknolojik özellikli bir makinedir.

Manyetik Tambur Seperatörler

 

Tambur manyetik ayrıştırma işlemi için tasarlanmış teknolojik özellikli bir makinedir. Benzerleriyle kıyaslandığında çok üstün performans gösteren donanımıyla dikkat çeker. Metal karışımlar içindeki manyetik özellikli maddeler, manyetik tambur kullanılarak ayrıştırılır, geriye saf metal kalır. Tamburun bir dolum haznesi bulunur, ayrıştırılacak maddeler de bu hazneye doldurulur. Sonrasında ayrıştırma işlemi gerçekleştirilir. Tambur manyetik şekli itibariyle silindirik bir yapıdadır. İçerisinde mıknatıs kaplama bulunur. Geri dönüşüm sektörü ve birçok farklı sektörde ayrıştırma işlemi için kullanılır. İşletmelerde ayrıştırılması gereken karışık haldeki maddeler en iyi şekilde manyetik tambur ile ayrıştırılabilir. Çok büyük bir hazneye sahip olduğundan büyük orandaki metal karışımların bile tek seferde hızlı şekilde ayrıştırılmasında yüksek performansa gösterir.

Manyetik tamburun çalışma performansı, içerisindeki mıknatısın kalitesiyle alakalıdır. Tasarımındaki yüksek çekim gücüne sahip mıknatısla hizmet sektörünün çeşitli alanlarında kullanılabilecek yapıdaki tambur manyetik sistemine firmamız aracılığıyla sahip olabilirsiniz. İhtiyaçlara ve kullanım alanına göre değişik kullanım özelliğine sahip manyetik tamburlar için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Uluslararası kalite standartlarına uygun şekilde üretimi yapılan makinelerle ayrıştırma işlemi daha da kolay olmaktadır. Minimum enerjiyle maksimum seviyede ayrıştırma işlemi yapmak, kurumsal firma desteğiyle daha da fazla avantaj sağlamaktadır.

Tambur Manyetik İşletmelere Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Manyetik tambur işletmelerde insan gücüne olan ihtiyacı önemli oranda azaltır. Aynı zamanda yüksek performansla çalışır ancak düşük enerji harcar. Sistem, çalışma esnasında herhangi bir ek güce ihtiyaç duymaz. İnsan eliyle ya da benzer özellikteki diğer makinelerle yapılan ayrıştırma işlemlerine göre kat kat daha iyi sonuç verir. Maddeler, içinde sadece saf metal kalıncaya dek manyetik tambur ayrıştırma işlevini sürdürür. Hem ayrıştırmayı kolaylaştıran hem de bu sayede israfı önleyen manyetik tamburlar, işletmeler için çok büyük avantajdır. Firmamız tarafından imalatı yapılıp kullanıma sunulan tambur manyetik çeşitleri, üstün teknik özelliklere sahiptir. Bakım gerektirmeyen, kolay kolay arızalanmayan ve uzun süreli kullanıma yönelik manyetik tamburlar, bünyemizde satışa sunulmaktadır. Tambur manyetik sisteminin sunduğu tüm avantajlardan faydalanmak için bizimle iletişime geçerseniz, ekonomik fiyatlarla kaliteli bir sistem sahip olma ayrıcalığını elde edersiniz.