GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-02-2022 13:53   Güncelleme : 09-02-2022 13:53

PN Justmine Doğal İçerikli Kozmetik Ürünleri ile Dikkatleri Üzerine Çekti

Kozmetik denince aklınıza hemen “alerji yapar mı?” sorusu geliyor olabilir. Hassas cildiniz için özel ürünler denemişsinizdir.

PN Justmine Doğal İçerikli Kozmetik Ürünleri ile Dikkatleri Üzerine Çekti

 

Kozmetik denince aklınıza hemen “alerji yapar mı?” sorusu geliyor olabilir. Hassas cildiniz için özel ürünler denemişsinizdir.  Ancak yenilebilir hammaddelerden üretilen kozmetik ürünlerle tanışmamış olabilirsiniz. Çilek, çikolata ve muz gibi lezzetli malzemeleri kozmetik kutularında görebilirsiniz!

 

PN Justmine Doğal Kozmetik Markası Nedir ?

 

PN Justmine ®, Dünya'nın ilk yenilebilir hammaddelerden kozmetik ürünler sunan markasıdır. Alanında cilt bakımı, saç bakımı ve genel hijyen ürünlerine odaklanan faaliyetler geliştirmektedir. Türkiye'de sürdürülebilir dermokozmetik grubu ürünlerde hızlıca farkındalık uyandırmayı başarmıştır. Vepamed Kozmetik bu markanın en büyük ortağıdır. MascaRenè gibi saç bakım grubu doğal kozmetik markalarıda bünyesinde bulundurur.

 

PN Justmine Topuk Onarım Kremi Nedir ?

PN Justmine Topuk Onarım Kremi, çilek özlü bir cilt yenileyicidir. Koruyucu, emülgatör ve stabilizatör kimyasallar içermeyen formülüyle birçok müşterinin beğenisini kazandı. Ayak çatlakları ve topuk sorunlarının giderilmesinde aktif rol oynamaktadır. Zeytinyağlı yapısıyla hızlıca kuruluğu gideren bu ürün, içerdiği E Vitami ile haftalık ayak bakımınızı tamamlamaktadır.

 

 

 

PN Justmine Egzama Sabunu nedir ?

PN Justmine Egzama Sabunu, süt ve kefir özlü doğal bir cilt bakım sabunudur. Gücünü zeytinyağından alan ürün, dermatolojik cilt rahatsızlıklarına alternatif olarak önerilmektedir. En çok egzama, sedef, ürtiker ve vitiligo şikayetlerine karşı tercih edilmesinin yanı sıra günlük cilt bakımı içinde tavsiye ediliyor.