GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-02-2022 10:25   Güncelleme : 10-02-2022 10:25

LoL RP Neden Kullanılır?

Dünya genelinde milyonlarca oyuncu tarafından oynanan League of Legends ülkemizde de oldukça popüler bir oyundur.

LoL RP Neden Kullanılır?

Dünya genelinde milyonlarca oyuncu tarafından oynanan League of Legends ülkemizde de oldukça popüler bir oyundur. Bu oyunda yer alan birçok farklı şampiyon ve içerik mevcuttur. Şampiyon satın almanın iki farklı yolu vardır.

Oyunu oynadıkça kazanılan mavi özleri kullanmak ya da RP kullanmaktır. Ancak mavi özler yavaş yavaş birikir ve oyunda ilerledikçe kazanılır. Riot Points ise oyuncu tarafından satın alınarak hesaba yüklenir.

Şampiyon satın almak, kostüm satın almak, mavi öz satın almak, takviye almak ve benzeri amaçlar ile kullanılabilir. Aynı zamanda TFT için yumurta almak amacı ile de kullanılıyor.

Bütün bunlar için kullanılan lol rp uygun fiyatlar ile satın alınabilir. Ne kadar alım yapılacağına bağlı olarak ise fiyatlar değişir.

LoL RP Alım Fiyatları

League of Legends için RP satın almak isteyenlerin en fazla merak ettiği konulardan bir tanesi fiyatların ne kadar olduğudur.

Belirtmek gerekir ki oyuncunun ne kadar RP almak istediği doğrultusunda farklı fiyatlar söz konusudur.

Bu noktada sitede yer alan farklı RP paketleri incelenebilir. Daha sonra alınmak istenen paket belirlenir ve hesaba bu miktarda bakiye yüklenir.

Yüklenen bakiye kullanılarak ise kolay bir şekilde LoL RP alımı gerçekleştirilir. 7/24 hem hızlı hem de kolay bir şekilde alım yapabilirsiniz. Alım sonrasında verilen kod ile hesabınıza RP aktarımı gerçekleştirebilirsiniz.

Kaynak: https://www.itempazar.com/urunler/lol-rp-satin-al