GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-02-2022 11:54   Güncelleme : 11-02-2022 11:54

Kaliteli Avukat Cübbesi

Türkiye üzerinde önde gelen cübbe üreticilerinden biri olan Yordam Mezuniyet bu alanda kapsamlı bir hizmet sunar. Ülkemizde başarılı bir geçmişi vardır.

Kaliteli Avukat Cübbesi

 

Türkiye üzerinde önde gelen cübbe üreticilerinden biri olan Yordam Mezuniyet bu alanda kapsamlı bir hizmet sunar. Ülkemizde başarılı bir geçmişi vardır. Bu sektör içerisinde de en çok tercih edilen firmalar arasında yerini alıyor. Bütün cübbe ihtiyaçlarınızı sizler için en iyi şekilde karşılar. İçerisinde birçok farklı cübbe tasarımları vardır. Mezuniyet cübbesi, kep cübbesi, avukat cübbesi gibi birçok alanda üretimleri söz konudur. Aynı zamanda firma dikişlere ve tasarımlara uygun olarak üretimlerini sürdürür.

Avukatlar görevlerini icra ederken giyecekleri resmi kıyafetler son derece önemlidir. Türkiye Barolar Birliği üzerinde de buna uygun bir açıklama gerçekleştirilmiştir. Bu örneğe göre resmi kılığın 3 renkten oluşması gerekir. Genel görünümü siyah olacaktır. Yaka kırmızı ve ön tarafın dış yüzü de boydan parlak siyah olacaktır. Bu siyahın arka yüzü ile kol kapakları yeşildir. Yakanın da altındaki dikişler sırma ile kapatılacaktır.

Kırmızı yakanın genişliği 6 cm, yaka altındaki sırma 1 cm, yeşil kol kapağı dış yüzü 10 cm şeklinde özel ölçüler yer alır. Yordam Mezuniyet ise tüm bunları göz önünde bulundurarak bu alandaki en kaliteli avukat cübbelerini sizler için diker ve ulaştırır.

Kaliteli Avukat Cübbesi Ürünleri Yordam Mezuniyette

Avukatların kullanmış olduğu cübbeler son derece kaliteli olmalıdır. Bu anlamda da yordam mezuniyet farklı kumaş türlerinden sizler için en uygun şekilde cübbe tasarımları gerçekleştirmektedir. Vücut tipinize göre de olmak üzere kişiye özel olarak üretimler de söz konusudur. Aynı zamanda isimli avukat cübbesi ile de sizlere hizmet verir. Üstelik hizmetlerini oldukça uygun rakamlarla sizlere ulaştırıyor. Yaz ve kış aylarında da ayrı ayrı kullanılan farklı cübbe modelleri de firma içerisinde yer alır.