SAĞLIK
Giriş Tarihi : 12-02-2022 15:07   Güncelleme : 12-02-2022 15:07

Çocuklarınızın Sağlığı İçin Doğru Seçim Pandomim Danışmanlık Merkezi

Pandomim Danışmanlık merkezi olarak çalışmalarına insan faydası olarak devam etmektedir. Her zaman öncelik insani değerler çerçevesinde ele alınır.

Çocuklarınızın Sağlığı İçin Doğru Seçim Pandomim Danışmanlık Merkezi

Pandomim Danışmanlık merkezi olarak çalışmalarına insan faydası olarak devam etmektedir. Her zaman öncelik insani değerler çerçevesinde ele alınır. Amaç burada başvuran kişiler için en doğru yöntemlerle birlikte hizmet vermektir. Vermiş oldukları danışmanlık hizmetinde de başarılarını tüm İç Anadolu bölgesinde duyurmayı başarmışlardır. Konya merkezli olarak çalışan danışmanlık merkezi her ilden kişiye hizmet vermeye devam ediyor.

Özellikle de çocuklar için danışmanlık ve psikolojik destek çok sık alınmaktadır. Gelişme çağında olan çocukların büyüme süreçlerinin iyi ilerlemesi son derece önemlidir. Böylece ilerde hem kendileri için hem de çevreleri için iyi birer bir birey olabileceklerdir. Çocuk psikoloğu ile birlikte çocuklarınız emin ellerde olacaktır. Çocuğunuzun gelişim sürecini en iyi şekilde yakinen takip ederler. Problemlerine güçlükle değil son derece basit bir şekilde yaklaşım sergilenir.

3 Aşamalı Danışmanlık Planı

Çocuğunuz için Pandomim Danışmanlık Merkezi bir plan oluşturur. Onlara özgü sorunlarla ve ihtiyaçlarına uygun olarak planlanır. Aynı zamanda beklentileri, talepleri ve kişilik özellikleri ele alınarak şekillendirilir. Bu danışmanlık süreci ise üç aşamalı gerçekleşir.

  1. İlk olarak çocuğunuza ait sorunu anlamak gerekir. Bunun için de ebeveynlerle birlikte görüşmeler sağlanır. Daha sonrasında ise yaşadığı güçlüğü anlamak adına çocuk davet edilir.
  2. Ebeveynler görüşmelere çocuklarını getirir. Görüşmeler gözlemci ile ilk özel görüşmelerini gerçekleştirir.
  3. Görüşme sonrasında ebeveynlere danışmanlar çocuk için yardımcı olunacak iyi bir plan hazırlaması gerçekleştirir.

Kaynak: https://www.pandomimdanismanlik.com/calismadetay/10/Cocuk-ve-Ebeveyn-Danismanligi/