SAĞLIK
Giriş Tarihi : 17-02-2022 12:46   Güncelleme : 17-02-2022 12:46

En Yeni Cilt Tedavi Yöntemleri İçin Estetikcell

Günümüzde kök hücre tedavisi gençleşmek için uygulanan en yeni tedavi yöntemlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

En Yeni Cilt Tedavi Yöntemleri İçin Estetikcell

Günümüzde kök hücre tedavisi gençleşmek için uygulanan en yeni tedavi yöntemlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Alanında uzman doktorlar ve hekimler tarafından bu uygulama Estetikcell kapsamına başarıyla gerçekleştirilmektedir. Kök hücre uygulaması kapsamında yenilenme ve gençleşme gözle görülür bir şekilde ortaya çıkmaktadır. Kök hücreler kendini yenileme özelliğine sahip olduğundan en net bir şekilde uygulamaların sonucu görebilmeniz mümkündür. 

Kök hücrelerinin en yoğun bulunduğu noktalar yağ dokularının olduğu bölgelerdir. Müşterilerin cildinden alınan yağ dokusu ile yüze kök hücresi tedavisi gerçekleştirilmektedir. Alınan yağ dokuları uygun laboratuvar şartları kapsamında en titiz şekilde ayrıştırılmaktadır. Daha sonrasında ise kök hücre tedavisinde kullanılabilmek için sıvı hale getirilmektedir.  

Estetikcell ile Profesyonel SVF Uygulaması

Klinik kapsamında uygulanan SVF tedavisi sonrasında yüz gençleştirme, göz çevresi, boyun ve dekolte bölgesi gibi alanlarda enjekte işlemi gerçekleştirilmektedir. Böylece müşterilerin istediği gençleşme uygulaması gözle görülür biçimde ortaya çıkmaktadır. Aynı zamanda sivilce gibi izler de kök hücre tedavisi ile ortadan yok olmaktadır. Bunun yanı sıra gençleşme özelliğiyle birlikte kök hücre tedavisi saçların yeniden çıkartılabilmesi için de tercih edilmektedir. 

Kök hücre uygulaması ile cildin gençleşmesi son derece sağlıklı ve sorunsuz bir işlemdir. Herhangi bir yan etki oluşmaksızın bu uygulamaları rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Kök hücre tedavisi uzun süre etkisini sürdüren bir işlem olarak karşımıza çıkmaktadır.