GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-02-2022 13:56   Güncelleme : 18-02-2022 13:56

Ege Bodur Gözde Müzik Platformlarının Listelerine Girmeyi Başardı

Son günlerde Spotify, Youtube ve Apple müzik gibi önemli platformlarda listede de girmeyi başarmış genç bir isim karşımıza çıkıyor.

Ege Bodur Gözde Müzik Platformlarının Listelerine Girmeyi Başardı

Son günlerde Spotify, Youtube ve Apple müzik gibi önemli platformlarda listede de girmeyi başarmış genç bir isim karşımıza çıkıyor. Ege Bodur çıkarmış olduğu ‘’Heart of the Pablo’’ Isimli single ile liste sıralamalarına girerek önemli bir başarıya kalıyor. Büyük bir dinleyici kitlesi tarafından beğenilen ve desteklenen bu single içerisinde 3 farklı şarkı bulunuyor. ‘Hard Boosted, The world is yours ve Heart of the Pablo’ isimli şarkılar Ege'nin müzik camiasına emin adımlarla başarılı bir giriş yapmasına neden oluyor.

Ege Bodur aslında öğrencilik yıllarından bu yana sosyal medya uzmanlığı yapıyor. Seo uzmanı ve sosyal medya uzmanı olarak birçok başarılı projeye imza atan genç isim bu sektörde sağlamış olduğu başarıyı müzik camiasındaki başarılar ile perçinlemeyi hedefliyor.

Ege birçok gence örnek olabilecek çok önemli özelliklere sahip. Girmiş olduğu her işte elde etmiş olduğu başarıların hiçbirinin tesadüf olmadığı onun sahip olduğu bu özellikler ile ortaya çıkıyor. Yüksek bir enerjiye sahip olması ve sosyalleşmeye çok büyük önem vermesi onun her an hareketli bir girişimin ve atılımın içerisinde olmasını sağlıyor. Aynı zamanda prensipli ve disiplinli bir çalışma düzenine sahip olması yapmış olduğu her işin başarılı bir şekilde tamamlanmasına neden oluyor. Başarılı her bir iş beraberinde onun için daha farklı ve büyük yeni işleri getiriyor. Bu sektörde çok iyi referanslara sahip olan Ege Fenerbahçe Spor Kulübü ve Fenerbahçe yatırımcılar Derneği ile yaptığı çalışmalarla büyük başarılara imza atıyor.

Resmi İnstagram Linki:

https://www.instagram.com/egebodurr

Resmi Spotify Linki: