MAGAZİN
Giriş Tarihi : 23-02-2022 15:47   Güncelleme : 23-02-2022 16:05

Erkut Can Dede Yeni Single Albümü ile Dinlenme Rekorları Kırıyor

Son dönemlerde en çok dinlenen müzik platformlarının listelerinde üst sıralarda yer alan Dark House isimli bir single dikkat çekiyor.

Erkut Can Dede Yeni Single Albümü ile Dinlenme Rekorları Kırıyor

Son dönemlerde en çok dinlenen müzik platformlarının listelerinde üst sıralarda yer alan Dark House isimli bir single dikkat çekiyor. Resk lakaplı genç bir yetenek tarafından seslendirilen bu single Deep House müzik tarzının en güzel örneklerinden birisi olarak büyük bir ilgi görüyor. Resk lakaplı Erkut Can Dede çocukluk yaşlardan beri Hobi olarak ilgilendiği ancak son dönemlerde profesyonel olarak başladığım müzik alanında ortaya koyduğu single ve şarkılar ile dinlenme rekorları kırıyor.

Erkut Can dede 18 Mart 2000 doğumlu oldukça genç bir yetenek. Müziğe olan tutkusu için çocuk yaşlarda başladığını büyük bir heyecan ile anlatıyor. Bugüne kadar vermiş olduğu röportajlarda ve bu genç Yaşına rağmen katılmış olduğu bir TRT belgeselin de onun içerisinde olan müzik aşkının ne boyutlarda olduğunu gözler önüne seriliyor. En çok dinlediği ve Hobi olarak tercih ettiği müzik tarzlarının Deep House ve R&B olduğunu söyleyen Erkut Can bu tarzlarda ortaya koyduğu başarılı ve şarkılar ile müzik listelerinde üst sıralarda yer almayı başarıyor.

Erkut Can Dede ismi Aslında ülkemizde grafiti sanatında da bilinen bir isim. Ülkemizin en önemli grafiti sanatçılarından birisi olan Erkut Can hem ülkemizde hem de dünyada farklı ülkelerde yapmış olduğu grafiti çalışmaları ile adını zaten çoktan duyurmuştu. Şimdi müzik alanında yaptığı profesyonel çalışmalar ile elde etmiş olduğu başarılar onun yeteneklerinin sıradan olmadığını herkese gösteriyor.

Resmi İnstagram Hesabı: https://www.instagram.com/resk.oner/

Resmi Spotify Hesabı: