GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-02-2022 16:02   Güncelleme : 25-02-2022 16:02

Engelli Bebek Arabası

Özel bakım ve tedavi gerektiren bebeklerin ihtiyaçları için engelli bebek arabası büyük bir gereksinim olarak karşımıza çıkmaktadır.

Engelli Bebek Arabası

Özel bakım ve tedavi gerektiren bebeklerin ihtiyaçları için engelli bebek arabası büyük bir gereksinim olarak karşımıza çıkmaktadır. Hareket kısıtlaması bulunan bebekler ve çocukların bedenlerinde baskı hissetmeden bir araba kullanımı mümkündür. Bu da ancak özel üretim araçlar ile sağlanabilmektedir. Refakatçiler açısından bebek ve çocukların kolay taşınmasını sağlar. Bununla birlikte güvenli bir kullanımda bu araçlar sayesinde mümkün olmaktadır.

 

Engelli Bebek Arabası Özellikleri

Engelli bebek ve çocukların güvenli ve kolay taşınması için tasarlanan bebek arabaları, ebeveynler açısından da birçok kolaylık sağlamaktadır. El freni sayesinde kolay yönlendirme sağlanırken, el tutacakları sayesinde güvenli itiş sağlanır. Aracın içindeki kemer, engelli bireyler için tam bir güvenlik duvarı oluşturur. Bu da ani bir harekette çocukların zarar görmesini engeller.

 

Engelli Bebek Arabası Fiyatları

Çocukların uzun süreli kontrolleri gerektiğinde bebek arabaları en ideal araçlar olmaktadır. Bunun yanında fiyatlar, araba özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Bebek ve çocukların güvenli şekilde yolculuğunun sağlanması ve refakatçilerin konforu açısından arabalar uygun fiyatlıdır. Engelli bebek arabası için detaylı bilgiye https://www.tekerleklisandalyeci.com/kategori/engelli-puseti sayfasından ulaşabilirsiniz.