GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-03-2022 14:07   Güncelleme : 02-03-2022 14:07

Uzun Yılların Tecrübesiyle Sosyal Medya Uzmanı Uğur Kartal’dan Önemli İlerlemeler

Uğur Kartal tam 10 senedir sosyal medya ile içli dışlı çalışmalar gerçekleştiren önemli bir ınfluencerdır.

Uzun Yılların Tecrübesiyle Sosyal Medya Uzmanı Uğur Kartal’dan Önemli İlerlemeler

Uğur Kartal tam 10 senedir sosyal medya ile içli dışlı çalışmalar gerçekleştiren önemli bir ınfluencerdır. 2012 yılında girdiği bu platforma hem yazılım hem de sosyal medya uzmanlığı olarak kendisini adamıştır. Özellikle de yazılım noktasında da başarılı gelişmelere imza atmasıyla kaliteli çalışmalar yapmayı başarmıştır.

Kendisinin aslında bu işe başlamasındaki en büyük sebeplerden biri de sosyal medyaya küçük yaşlarda başlayan ilgi olmuştur. Hedefi ise tamamen yazılım ve sosyal medya üzerine kurulu bir ilerlemedir. Hatta Uğur Kartal o kadar kendini geliştirmeyi başardı ki iş adamları, siyasi kişiler, sanatçılar, oyuncular, mankenler, başka ünlü influencerlar olmak üzere birçok çalışma gerçekleştirmiştir. Sosyal medya noktasında uzmanlık dahi sağlamıştır.

Günümüz teknolojisinde en önemli noktalardan biri de yazılımlardır. Uğur Kartal bunların da farkında olarak yazılım hakkında en iyi şekilde yıllardır kendisini geliştirmiştir. Hatta şu an farklı bir ülke üzerinden yazılım ofisinden de çalışmalarını sürdürmektedir. Hem ülkemizde hem de yurt dışında sürdürmüş olduğu çalışmaları sayesinde kariyerine yeni basamaklar eklemeye devam ediyor.

Bunların dışında kendisinin oldukça eğlenceli bir yanının olduğunu da söylemek mümkündür. İş insanı olmasıyla birlikte eğlenceden de ödün vermeyen ve harika bir DJ’lik performansına sahip olan Uğur Kartal özel partilerde yerini en önlerden alıyor. Hatta yaz aylarında ve kış aylarında da düzenlenen konsept partilerin aranan yüzü haline gelmiştir.

Instagram: https://www.instagram.com/tavsiyemidinle/