MAGAZİN
Giriş Tarihi : 10-03-2022 10:42   Güncelleme : 11-03-2022 17:09

Abdurrahman Tutar’ın ilk albüm’ü Yolcu Var

Müzik dünyasına 2022 yılının Mart ayında ‘Yolcu Var’ isimli şiir albümü çıkararak giren Abdurrahman Tutar, eserleri tüm dijital mecralarda yayınlayarak dinleyicilerin beğenisine sundu.

Abdurrahman Tutar’ın ilk albüm’ü Yolcu Var

Müzik dünyasına 2022  yılının Mart ayında ‘Yolcu Var’ isimli şiir albümü çıkararak giren Abdurrahman Tutar,  eserleri tüm dijital mecralarda yayınlayarak dinleyicilerin beğenisine sundu. Spotify, Deezer ve iTunes başta olmak üzere birçok dijital müzik platformunda yayına giren ‘Baba’, ‘Sen Yoksun’, ‘Zaman Yok’ için sanatçı, kendi YouTube kanalında, yakında klip yayınlaması bekleniyor.

Eğitimler verdiği ve tiyatro gösterileri düzenlediği, kurucusu olduğu sanat topluluğunda aktif çalışmalarına devam etmektedir. Abdurrahman Tutar tiyatro, dizi ve sinema oyuncusudur. Küçük yaşlardan beri şiir yazan Tutar, ilk eserlerini ani bir kararla izleyicileriyle buluşturma kararı aldığından bahsetti. Son zamanlarda sosyal medyada paylaştığı videolarla hangi dizi projesiyle anlaşmak üzere olduğu konuşulurken, şiir albümü takipçileri ve sevenler için büyük sürpriz oldu.

Çalışmalarına İstanbul’da Devam Edecek.

2013 yılından günümüze kadar Çanakkale’de yaşayan ve bölgenin en aktif tiyatro ve sanat topluluğunun kurucusu olan Tutar, pandemi döneminin başlaması ile birlikte İstanbul’a yerleşme kararı almıştır. Sahnelerin ve dizi, film setlerinin durduğu dönemde sosyal medyada düzenlenen programlara konuk olarak sanatın ucundan, şartların gerektirdiği gibi tutmaya devam etmiştir. Yakın zamanda ekranlarda görebilecek miyiz diye konuşmalar devam ederken, klip çekiminin sonucunu takipçileri heyecanla beklemektedirler.

Youtube Channel:

https://www.youtube.com/channel/UCXe-G3My0w2gjdxQNvL1kQQ

Youtube Music:

https://music.youtube.com/channel/UCXe-G3My0w2gjdxQNvL1kQQ

Sosyal Medya Linkleri:
Facebook:
 https://www.facebook.com/abdurrahmantutr/
İnstagram:
https://www.instagram.com/abdurrahmantutr/
Pinterest:
https://tr.pinterest.com/abdurrahmantutr/
Twitter:
https://twitter.com/abdurrahmantutr
Linkedin:
https://www.linkedin.com/in/abdurrahmantutr/

Bilgi Paneli:

https://g.co/kgs/RLMHc8