GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-03-2022 10:01   Güncelleme : 22-03-2022 10:01

Cakıldaklar Grubu Kimlerden Oluşur?

Cakıldaklar bir Youtube kanalı ve instagram sayfası olarak devam eden dörtlü bir grubun adıdır.

Cakıldaklar Grubu Kimlerden Oluşur?

Cakıldaklar bir Youtube kanalı ve instagram sayfası olarak devam eden dörtlü bir grubun adıdır. Dört kişilik kardeş, kuzen çalışması ile iyi bir performans sergileyen Cakıldaklar grubumuz spontane olarak video çekmekle başlamıştır. Eğlenceli kişiliğimizi burada yansıtmak istediğimiz için böyle bir işe kalkıştık diyebiliriz. Elbette bu çok da kolay olmadı.

 Çevremizdeki kişilerin bizim çektiğimiz videolarla ilgilenmemesi ve yaptıklarımıza pek pozitif bakmaması da işimizi zorlaştırmadı değil fakat biz dördümüz birbirimize inanarak bu zorlu süreci atlattık. Grup üyelerimizden Doğukan Kuvvet Avusturya doğumlu olup memleketi Trabzon’dur. Farklı sektörlerde çalışıyor olsak da video çekmek için bir araya geliyoruz. Doğukan’ın Youtuber olma hayali ile başlayan bu serüvende hala öğrenerek ilerliyoruz.

Cakıldaklar Ne Yapıyorlar?

Ekibimizin beyni yani yöneticisi olan Batuhan Kuvvet hakkında şimdilik bir bilgi vermiyoruz. Onun bir süre daha gizemli olarak kalması gerekiyor. Arka plan çalışmalarını yürüterek grubunun kanalını zirvelere taşımakla görevlidir. Ekibin parçası olan diğer iki kişi ise Enes Eyüpoğlu ve Mikail Eyüpoğlu ile birlikte videolarımızı çekmeye ve böylece insanları güldürmeye ve eğlendirmeye devam ediyoruz.

Sizler de videolarımızı izleyerek ve bizleri takip ederek beğeni ve yorumlarınızı esirgemezsiniz diye düşünüyoruz ve umut ediyoruz. Cakıldaklar grubunun ileride çok iyi yerlere geleceğini biliyor ve tüm çalışmalarımızı bunun için yapıyoruz. 

Youtube Kanalı: https://www.youtube.com/channel/UC3Y2dezPtXVEu8SiSHqNGWw

Instagram Adresi: https://www.instagram.com/cakildaklar_official/