GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-03-2022 12:26   Güncelleme : 26-03-2022 12:35

Teyfik Karaboğa Kimdir, Ne İş Yapar?

Ülkemizi ve dünyayı kasıp kavuran Kripto para zincirine yepyeni bir halka ile katılan Tevfik Karaboğa ilk küresel kayıp ve bulunan blockchain ağının CEO'su ve Kurucu Ortağıdır.

Teyfik Karaboğa Kimdir, Ne İş Yapar?

Ülkemizi ve dünyayı kasıp kavuran Kripto para zincirine yepyeni bir halka ile katılan Tevfik Karaboğa ilk küresel kayıp ve bulunan blockchain ağının CEO'su ve Kurucu Ortağıdır.  Teyfik KARABOĞA Konya'lıdır ve şuan İsviçre'de yaşamaktadır.

2015 yılından beri blockchain ile çalışan ve birkaç kripto projesini başarıyla gerçekleştiren teknoloji meraklısı bir girişimcidir. Bitcoin Madenciliği projesinde çalışan Teyfik Karaboğa bir müddet sonra Tr3zor adlı dünyanın ilk blockchain tabanlı kayıp eşya ağını kurdu.  

Teyfik Karaboğa Ne İş Yapıyor?

Teyfik Karaboğa, kayıp eşya ağını kuran ve bu alanda özel içerikler sağlayan bir girişimcidir. Yapmış olduğu bu veri tabanı olan Tr3zor Token ile Dünya’nın en güvenilir borsaları arasında bulunan Probit Global ve Bittrue borsalarında listelenmiştir.

Teyfik Karaboğa'nın Veritabanı Nasıl İndirilir?

Teyfik Karaboğa tarafından kurulam TR3ZOR, tarayıcılar ve mobil uygulamalar aracılığıyla erişilebilen bir veritabanıdır.  Bu veri tabanı ile kaybolan veya çalınan öğeler bulunabilecektir. TR3ZOR Uygulaması Android ve İos işletim sistemine sahip cep telefonların uygulama indirme mağazasından indirmek mümkün oluyor.

Küresel bir veritabanı sunan bu içeriklerle çok özel avantajlar sağlanıyor. Bu uygulama ile sınırsız, hızlı ve düşük maliyetli dijital işlemler ile blok zinciri teknolojisinin değişmezliği nedeniyle güvenlik ve şeffaflıkta en yüksek standartlar yer alacaktır.

Instagram hesabı: https://www.instagram.com/teyfik.karaboga/

Linkedin hesabı: https://www.linkedin.com/in/teyfik-karaboga-514a231b8/