GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-03-2022 12:46   Güncelleme : 26-03-2022 12:46

Seo Analiz Google Sıralama Yarışması Detayları

Seo analiz google sıralama yarışması Seo alanında faaliyet gösteren firmaların katılım sağlamış olduğu bir yarışmadır.

Seo Analiz Google Sıralama Yarışması Detayları

Seo analiz google sıralama yarışması Seo alanında faaliyet gösteren firmaların katılım sağlamış olduğu bir yarışmadır. SEO Analiz Grubu tarafından planlanan ve düzenlenen bu yarışma için 15 Ocak 2022 tarihi itibariyle başvurular sona erdirilmiştir.Bu tarih itibariyle yarışmaya başvurmuş olan 54 katılımcı bulunmaktadır. Her bir katılımcı aynı anahtar kelimeler üzerinden eşit koşullarda yarışmaktadır. Yarışma için belirlenmiş olan son tarihi 31 Mart 2022 tarihidir. Bu tarih itibariyle yarışma için verilmiş olan Hedef kelimeler üzerinden Arama yapıldığında ilk sırada gelen Seo firması yarışmanın birincisi olacaktır.

SEO Analiz grubu tarafından düzenlenen bu yarışmada birinci olan katılımcı 13.500 TL para ödülü ile ödüllendirilecektir. Aynı zamanda bir olan katılımcı Seo alanında kendini ispatlamış ve adını duyurmuş olacaktır.

Seo Analiz Google Sıralama yarışmasının Amacı

İnternet kullanımının artması ile birlikte Seo çalışmaları büyük bir önem kazanmıştır. Bu alanda farklı birçok teknikle etkin çalışmalar yapılabilmesi için Seo sektörünü desteklemek adına seo analiz google sıralama yarışması düzenlenmektedir. Seo sektörünü ön plana çıkarmak için ve sektörün gelişimine katkı sağlamak için organize edilen bu proje her geçen yıl katılımcı sayısının artması ile daha çok ses getirmektedir.

Seoanalizuzmani.gen.tr Olarak bu yıl yarışmaya katılan 54 katılımcıdan birisi de bizleriz. Sitemize giriş yaparak yarışma detayları hakkında daha geniş bilgi alabilirsiniz.