GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-03-2022 11:38   Güncelleme : 29-03-2022 11:38

The Body Shop’un Wellness Serisi ile yenilenmeye hazır ol

Bebekler gibi uyuyup güne enerji dolu başlamaya hazır olun! Her yaşa ve cilt tipine uygun geliştirdiği ürünleriyle tüm ihtiyaçlara yanıt veren The Body Shop, güzellik uykusu mitlerini ve güne enerjik başlama sihrini gerçeğe dönüştürecek yepyeni serisi Wellness’ı sunuyor. Avrupa Uyku Merkezi tarafından klinik olarak kanıtlanmış Good Night Serisi, son birkaç yıldır milyonlarca insanın muzdarip olduğu strese bağlı uykusuzluk problemine çare olacak.

The Body Shop’un Wellness Serisi ile yenilenmeye hazır ol

Pandemi döneminin de etkisiyle, 2020 yılı Google aramalarında, “uykusuzluk” kelimesi tüm dünyada her zamankinden daha fazla aratılırken, “kişisel bakım” en çok kullanılan hashtag oldu. The Body Shop Öz Sevgi İndeksi, son zamanlarda dünya çapında insanların yarısından fazlasının depresyonda olduğunu söylüyor. Buna ek olarak yapılan araştırmalar, Y kuşağının %52'sinin stres nedeniyle uyuyamadığını gösteriyor.

 

Sağlıklı bir cildin, güzellik trendlerinden çok daha fazlası olduğuna ve ruhu beslediğine inanan The Body Shop, uzmanlar tarafından geliştirilen ve Good Night, Boost, Flow üçlüsünü içeren yepyeni Wellness Serisi’ni piyasaya sürüyor. 

 

Her yaşa ve her tarza hitap eden ürünleriyle harikalar yaratan The Body Shop gevşemek, hayatın zorluklarıyla başa çıkmak ve aynı zamanda bir sonraki gün için bu desteği verecek kaçış yolları arayanlara Wellness Serisi ile eşsiz bir alternatif sunuyor. 

 

Good Night Serisi 

Kimileri bir mit olduğuna inansa da, Avrupa Uyku Merkezi, kaliteli ve uzun bir uykunun cilt sağlığı üzerinde doğrudan faydalı etkileri olduğunu, uykusuz kalınan gecelerde cildin parlaklığını ve sağlığını kaybettiğini açıkladı.

 

Rahatlatıcı ve hoş bir kokuya sahip Good Night Serisi’nin dört aşamalı rutini, daha iyi ve çok daha enerjik uyanmanıza yardımcı olacak. Good Night Rahatlatıcı Şampuan ve Duş Jeli, sizi günün endişelerinden kurtarırken Good Night Balm Vücut Kremi, zihninizdeki tüm karşamayı çözmenize yardımcı olacak. Uykuya dalmadan önce yastığınıza bir miktar Good Night Sakinleştirici Yastık Spreyi püskürtün ve ardından zihninizi uykuya hazırlamak adına, Good Night Esansiyel Yağ Karışımı’nı nabız noktalarınıza uygulayın. Uykuya hazırsınız, tatlı ruyalar!

 

Boost Serisi

The Body Shop'un Boost Serisi ile zihninize enerji vererek dünyayı ele geçirmeye hazır olun. Enerji veren özellikleriyle bilinen mandalina ve bergamot esansları ile aromalandırılan seri, cildi güçlendirirken hayata keyif katıyor. 

 

Bu seriyi günlük rutininizin bir parçası haline getirmek için, uygulamanız gereken dört farklı adım bulunuyor. İlk olarak Boost Canlandırıcı Şampuan ve Duş Jeli ile sabahlarınıza baharı getirebilir, ardından Boost Vücut Kremi ile cildinize canlılık katabilirsiniz. Boost Parlaklık Veren Saç ve Vücut Yağı ile tepeden tırnağa arınmanın ve güçlenmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Son olarak Boost Esansiyel Yağ Karışımı’nı nabız noktalarınıza uygulayarak harika bir sabaha başlamanız mümkün. 

 

Flow Serisi

The Body Shop, bir diğer serisi ile zihninizi boşaltıp nefes almanıza yardımcı oluyor. %100 doğal ve biyolojik olarak parçalanabilen ve rahatlatıcı özellikleriyle bilinen okaliptüsun yanı sıra, biberiye esansiyel yağı ile zenginleştirilmiş Flow Serisi ile huzura kavuşmaya hazır olun. Flow Hafif Jel Vücut Kremi ve Flow Esansiyel Yağ Karışımı, teniniz tarafından zahmetsizce emilip cildinizi rahatlatacak. 

 

Bebekler gibi uyu, güne güçlenerek başla

%100 doğal lavanta, mandalina ve okaliptus esansiyel yağları ile zenginleştirilmiş serinin, bebekler gibi mışıl mışıl uyumanıza yardımcı olduğu gerçeği, klinik olarak kanıtlanmıştır. En az %90 doğal kaynaklı bileşenlerle hazırlanmış seri, vegan sertifikalı olup geri dönüştürülebilir cam ve alüminyum şişeler ile raflarda yerini alıyor.  

 

Dünyanın dört bir köşesinden topladığı en kaliteli içerikleri, tecrübe ve özenle harmanlayan The Body Shop, her yaşa ve her tarza hitap eden ürünleriyle harikalar yaratmaya devam edecek.