GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-03-2022 11:49   Güncelleme : 29-03-2022 11:49

Lova Yatak 2022’de Yurt Dışında da Atağa Hazırlanıyor!

Rahat uyku markası Lova Yatak, 2022 yılında yurt dışında da atağa geçerek, dünyanın farklı noktalarında müşterileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Lova Yatak 2022’de Yurt Dışında da Atağa Hazırlanıyor!

Rahat uyku markası Lova Yatak yurt içi yatırımlarına devam ederken, aynı zamanda globale uzanan markalaşma ve mağazalaşma çalışmalarını da hızlandırıyor. Bu doğrultuda yurt içi ve yurt dışı pazarlarda toplamda 500’e yakın satış noktası hedefiyle yoluna emin adımlarla devam ediyor. 

Yurt içinde 46 münhasır ve 339 corner, yurt dışında da 1 münhasır ve 47 corner mağazayla müşterilerini her noktadan rahatlığa ulaştıran Lova Yatak, yurt dışı büyümesini sürdürürken öncelikli pazarlarını Avrupa, Orta Asya ve Amerika olarak belirledi.

Konsept ve corner mağazalarıyla, Lova Yatak rahatlığını globaldeki müşterileriyle de buluşturacak olan marka, bu bağlamda ilk mağazasını Irak’ta açtı. Kısa vadede Azerbaycan, Türkmenistan, Tacikistan, Kırgızistan ve Almanya’da da mağaza açmaya hazırlanan Lova Yatak dünya markası olma yolunda ilerlemeye devam ediyor.

Bunun yanı sıra, rahat uykuyu vadeden ürün portföyü ve hizmetlerini geliştirerek büyümeye devam eden marka, kısa süre önce Türkiye Fizyoterapistler Derneği’yle iş birliği halinde gerçekleştirdiği ve dünyada bir ilk olan projesini lanse etti.

Bu projeyle birlikte Lova Yatak, hem ürün tasarım ve geliştirme çalışmalarını bilimsel bir düzlemde yapacak hem de Lova Yatak mağazalarında görev alacak uzman fizyoterapistler aracılığıyla müşterilerinin, kendileri için en doğru yatak ve yastık seçimini yapabilmelerini sağlayacak.