GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-04-2022 13:06   Güncelleme : 15-04-2022 15:40

sahibinden.com 7. Kez Türkiye’nin En İyi İşverenlerinden Biri Seçildi!

Güven kültürü yaratmayı, mesleki gelişim kadar çalışanların kişisel gelişimini de önemsemeyi başarının sırrı olarak gören sahibinden.com, bir kez daha Great Place to Work® Enstitüsü’nün Türkiye’nin En İyi İşverenleri listesinde yer aldı.

sahibinden.com 7. Kez Türkiye’nin En İyi İşverenlerinden Biri Seçildi!

Türkiye’yi hayalleriyle buluşturmak için var gücüyle çalışan sahibinden.com, iş dünyasının en prestijli insan kaynakları organizasyonlarından olan Great Place to Work® Enstitüsü’nün hazırladığı Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2022 araştırmasında bir kez daha Türkiye’nin en iyi işverenleri arasında yer aldı. Kurum kültürünün temelinde“insanı” ve “güveni” en önde tutan sahibinden.com; uzman insan kaynağı,  teknoloji yatırımları,AR-GE çalışmaları ve  yüksek çalışan mutluluğuyla “500-999 Çalışan Sayısı” kategorisinde 7. kez  Türkiye’nin En İyi İşverenleri arasına ismini yazdırdı.

 

sahibinden.com çalışanlarının, yüksek potansiyellerini ortaya çıkarabilmeleri için  “mutluluk yaratan çalışan deneyimi” ve “güven kültürü” yaratmaya odaklandıklarını belirten İş Destek Genel Müdür Yardımcısı Güntulu Peker, “Çalışanların kendilerini güvende hissettikleri ortamlar yaratmak ve çalışanlar arası daha mutlu, daha rahat, daha verimli ilişkiler kurulmasını sağlamak amacıyla sahibinden.com’da ilk günden beri var gücümüzle çalışıyoruz. Çalıştığı şirkete, yöneticisine, iş arkadaşlarına güvenen bir çalışanın motivasyon ve etkinliğinin  her zaman yüksek olduğunu düşünüyoruz. İnsan kaynakları alanında pandemi sürecinde çalışanlarımızın evlerinde de konforlu bir çalışma ortamı yaratabilmek için birçok proje yürüttük. Normalleşme sürecine geçiş yaptığımız bu dönemde de çalışanlarımıza, e-ticaret sektörünün ilk “Yeşil Ofis” sertifikasını elinde bulunduran sahiplex’e yaratıcılıklarını artırmak adına diledikleri zaman gelebileceklerini duyurduk. Çalışan mutluluğu noktasında doğru yolda olduğumuzun bir göstergesi olan, Great Place to Work® Enstitüsü’nün hazırladığı Türkiye’nin En İyi İşverenleri araştırmasında 7. kez listede yer almaktan dolayı mutluluğumuzu ve haklı gururumuzu tüm sahibinden.com çalışanlarımızla birlikte paylaşıyoruz. ” dedi.

 

https://samsunhalkhaber.com/kina-el-gulu-gokce-kina-malzemeleri-6297.html