GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-04-2022 16:33   Güncelleme : 14-04-2022 16:33

Yatak Odası Takımına Karar Verirken Bilinmesi Gerekenler

Yatak odalarına şıklık katmak isteyenler için bilinmesi gereken bütün detayları derledik…

Yatak Odası Takımına Karar Verirken Bilinmesi Gerekenler

Mükemmel görünümlü yatak odalarına sahip olmak isteyenler için birçok dekorasyon fikri bulunmaktadır. Ancak bu fikirler arasından yatak odası için uygun olanı bulmak çok zordur. Sizlere aktaracağımız bilgilerle kendinize özgü tasarım fikrinizi ortaya koyabilirsiniz.

Yatak Odası Takımına Nasıl Karar Verilir?

Yatak Odası Takımı Boyutuna Dikkat!

Yatak odanız için gerekli olan yatak odası takımı konusunda bir karara varamadıysanız, öncelikli olarak alana en uygun ebatta takımları incelemeye başlamalısınız. Yatak odaları için gerekli olan bütün ihtiyaçlar yatak odası modelleri arasında yer almaktadır. Burada önemli olan yatak odaları için gerekli olan mobilyaların ebatlarına dikkat edilmesidir. Çünkü dar bir alanda büyük ebatlı mobilyaların kullanılması ya da tam tersi geniş bir alanda küçük ebatlı mobilyaların kullanılması kötü bir görüntü meydana getirecektir. Bu tarz sorunlarla karşılaşmamak için öncelikli olarak yatak odası için gerekli olan mobilyaların ebatlarına karar verilmelidir.

Sadelik En Güzeli…

Bir evin yatak odası için gerekli olan herşeyin sade olması en doğrusudur. Uyku alanı olarak özetleyebileceğimiz bu alanların sade bir görünümde olması hem rahat uyumayı hem de modern tasarımı destekleyecektir. O yüzden yatak odası takımları arasından sade tasarımlara sahip olanları göz önüne almakta fayda var.

Kaliteden Taviz Vermeyin!

Mobilya satın alırken kalite ilk planda tutulmalıdır. Çünkü kaliteli ürünlerin tercih edilmesi; her zaman modaya uygun olarak uzun vadede kullanım imkânı sağlayacaktır. Hem tarza hem de bütçeye uygun olan kaliteli mobilya markasının tercih edilmesinden sonra geriye endişe duyulacak bir şey kalmayacaktır.

Yatak Odası Takımlarının İçeriğinde Neler Var?

Yatak odası modelleri içerisinde ihtiyaç duyulan tüm parçalar yer almaktadır. Karyola/Baza, gardırop, şifonyer, komodin, yatak yani bir yatak odasında ne bulunması gerekiyorsa hepsi yatak odası takımları içerisinde yer almaktadır. Eğer yatak odanızı yenilmek istiyorsanız gerekli olan parçaları tek tek satın almak yerine takım olarak satın alabilirsiniz.

2022 Yatak Odası Takımı Modelleri

Dekorasyon modası gün geçtikçe farklı bir boyuta ulaşıyor. Mobilya modasının hızına yetişmek ne yazık ki mümkün değil. Ancak her zaman geçerliliğini koruyacak yatak odası takımı modeline karar vermek modada uyumu yakalamayı sağlayacaktır. Sizler için önerimiz olan birkaç yatak odası modeli var:

· Madrid Yatak Odası

Ahşap görünümden hoşlananlar için Madrid Yatak Odası Takımını öneriyoruz. Gündoğdu Mobilya bünyesinde yer alan bu takım her zevke hitap ediyor. 6 kapılı yatak odası dolabı ile oldukça beğenilen bu ürün kalitesiyle âdeta göz dolduruyor. Geniş gardırop isteyenler için bu yatak odasi takimi ideal bir seçenektir.

· Bade Yatak Odası

Yatak odasında koyu renklerden hoşlananlar için Bade Yatak Odası Takımı biçilmiş bir kaftan. Bu ürün kobalt grisi rengiyle yatak odalarına farklı bir hava katacaktır. Koyu renk mobilyalardan yanaysanız bu modeli tercih edebilirsiniz.

· Sementa Yatak Odası

Evinde beyaz rengin hâkim olmasını isteyenler için Sementa Yatak Odası Takımı beyaz tasarımıyla hayranlık uyandırıcı bir ürün. Oldukça sade olan ama tasarımıyla parlayan bu beyaz yatak odası modelini dilerseniz alışveriş listenize ekleyebilirsiniz.

Yatak odası için yatak odası takımı modellerini incelerken beklentilerinizin neler olduğu konusunda bir fikir sahibi olmanız çok önemlidir. Bu şekilde iyi bir araştırma yaparak istediğiniz bütün özelliklere sahip yatak odası takımı modeline ulaşabilirsiniz.

Yatak Odası Takımı Fiyatları Ne Kadar?

Yatak odası ihtiyacı olan herkesin merak ettiği ilk şey elbette yatak odası takımlarının fiyatıdır. Mobilya sektöründe her zevke ve her bütçeye göre birçok yatak odasi takimi bulunmaktadır. Bu modellerin karşılaştırılması yapıldığında ise yatak odası takımı fiyatları 8.640 TL ila 35.000 TL arasında değişmektedir. Yatak odası takımlarında fonksiyonelliğin artması halinde fiyatların daha yukarılara çıkması söz konusudur. Ancak kaliteli bir ürün satın almak için çok iyi bir araştırmanın yapılması gerekiyor. Çünkü satın alınan ürünün fiyat-performansı karşılaması çok önemlidir. Aksi halde verilen para çöpe gidebilir.

Düğün paketi ve evinizin olmazsa olmazı “Uygun fiyata ideal bir yatak odası satın almak istiyorum” diyorsanız Gündoğdu Mobilya’nın ürünlerini inceleyebilir, ING Bank ayrıcalığıyla peşin fiyatına 36 ay taksit seçeneğiyle alışveriş yapabilirsiniz.