GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-04-2022 12:04   Güncelleme : 16-04-2022 12:04

Hurda Nedir? Kimler Hurda İşi İle Uğraşmaktadır?

Hurda kullanım dışı kalmış olan ürünlerin posası olarak kabul edilmektedir.

Hurda Nedir? Kimler Hurda İşi İle Uğraşmaktadır?

Hurda kullanım dışı kalmış olan ürünlerin posası olarak kabul edilmektedir. Tüm ürünlerin hurda değeri yoktur ancak pek çoğu günümüzde geri dönüşümün gelişmesi ile birlikte hurda niteliği kazanmıştır. Hurdaların başında bakır ve metal ürünler geliyor olsa da poşet, kâğıt ve plastik de geri dönüşüm merkezlerine verilerek değer kazanmış olacaktır.

Böylece ham maddeyi çıkartıp işleyip ürün elde etmek yerine geri dönüşüm sayesinde daha kolay üretimi sağlanmış olacaktır. Hem çevre ve doğa korunmuş olup hem de ülke ekonomisi değer kazanacaktır.

Ancak Tekirdağ hurdacı olarak bizler geniş kapsamlı ve büyük tonajlı hurda potansiyeli üzerine çalışmaktayız. Bu şekilde hurdalarınız olduğu şekilde periyodik olarak gelmekte ve düzenli bir şekilde hurdalarınızı toplanmaktayız. İnşaat kalıntısı olur, yıkım sonucu oluşan hurdalar olur, fabrika atık hurdaları olur tüm bunlara İstanbul hurdacı olarak gelip yerinden almaktayız. Hızlı ve pratik çözümler sunarak işlemler hızlı ve piyasa değerine göre fiyatlandırma gerçekleşmektedir.

Hurda Piyasası Nasıl Belirlenmektedir?

Hurda piyasası günlük içinde değişmek ile birlikte bunun etki alanlarının geniş olduğu bilinmelidir. Biz geniş ve ağır potansiyele sahip hurdalarınıza talip olduğumuz için piyasanın anlık takibini sürekli olarak takip etmekte ve doğru fiyatlandırma yapmaktayız. Kırklareli hurdacı olarak LMB takibini ve analizini yaparak müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini kazanmaktayız. Londra Metal borsası bu iş alanının dünyada ki karşılığı olmaktadır. Hurdacı Burada sitesinden hizmet alabilirsiniz.