GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-04-2022 15:25   Güncelleme : 26-04-2022 15:25

Uzun Hırka

Uzun Hırka

Sezonsuz üst giyim parçalarından biri uzun hırka modelleridir. Bu parçalar kış mevsimiyle bağdaştırılmış olsa da aslında farklı kalınlıklarda üretiliyor olması bu tabunun yıkılmasını sağlamıştır. Çok ince ipliklerden farklı dokuma tarzları ile üretilen parçalar yaz aylarının da vazgeçilmezi olmuştur. Bu parçaların sıklıkla tercih edilmesinde farklı kombin imkânları sunmasının da etkisi büyüktür.

Uzun Hırka Modelleri

Kumaş kalınlığı, parçalarda oluşturulan modellerin en belirleyici özelliğidir. Bu özelikten kaynaklı olarak da hırkalar, sadece üst giyim değil dış giyim kategorisinde dahi değerlendirilebilir. Kumaş özelliğinden sonra ise parçaların kesimleri ön plana çıkar. Bazı modeller oldukça geniş şekilde tasarlanırken bazıları ise vücudu tamamen saracak şekilde üretilir.

Uzun Hırka Kombinleri

Bu parça ile yapılabilecek birçok kombin vardır. Rahat olmaktan hoşlananlar bol kesim uzun hırka modellerini tercih edebilirler. Bu modelleri ise dar kesim pantolonlar veya taytlar ile tamamlayabilirler. Diğer taraftan daha iddialı görünmek isteyenler tercihlerini dar kesimli modellerden yana kullanabilirler. Bu kesim parçalar ise ister eteklerleler ister pantolonlarla tamamlanabilir. Dilediğiniz her modeli https://www.axxelgulertekstil.com/kadin-hirka adresinden rahatlıkla bulabilirsiniz.