GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-04-2022 15:26   Güncelleme : 26-04-2022 15:26

Köpek Yaş Mama

Köpek Yaş Mama

 

Özellikle evde beslenen köpeklerde kilo problemi oldukça sık görülmektedir. Bu nedenle evde beslenen köpeklerin aşırı kilo alımını engellemek ve gerekli tüm besin değerlerinin alınması için köpek yaş mama kullanılması gerekmektedir. Yaş mamalar her yaş grubu köpekler için kullanılabilir. Ancak kullanmadan önce köpeğe alerji testi yapılmalıdır. Test sonucuna göre uygun mama seçilmesi daha sağlıklı olacaktır.

Köpek Yaş Mama Çeşitleri

Bu mamaların içerinde vitamin ve protein değerleri oldukça yüksektir. Genel olarak 100 gram, 150 gram, 200 gram, 300 gram ve 400 gramlık paket çeşitleri bulunmaktadır. Öte yandan dana etli, balıklı, kuzu etli, domuz etli ve biftekli çeşitleri bulunmaktadır. En çok tercih edilen ise biftekli ve kuzulu çeşitlerdir.

Köpek Yaş Mama Fiyatları

Mamaların fiyatları mama miktarı ve ürün özelliği ile orantılı olarak değişiklik göstermektedir. Köpek yaşmama miktarı ne kadar fazla ise fiyatlarda o oranda yüksek olmaktadır. 400 gramlık etli mamalar genel olarak en pahalı mama çeşitleridir. Öte yandan balıklı mamaların fiyatları en uygun mama çeşitleri arasındadır. Bu ürün ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve keyifli bir alışveriş için https://www.avantajal.com/kategori/kopek-yas-mama ziyaret edebilirsiniz.