GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-04-2022 10:36   Güncelleme : 28-04-2022 10:36

Old Spice, Anadolu Efes’in Yanında Olmaya Devam Ediyor!

Erkek bakımının vazgeçilmez markası Old Spice, Türk basketbolunda ilklerin takımı olan Anadolu Efes Spor Kulübü’ne desteğini sürdürüyor. 2020 yılında dijital ortamda gerçekleştirilen basın toplantısı ile ilk kez duyurulan iş birliği bu 2021-2022 sezonu boyunca da sürüyor. Old Spice, bu sezon da EuroLeague ve Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden Anadolu Efes’in yanında ‘’Esanslı Sponsoru’’ olarak yer alıyor.

Old Spice, Anadolu Efes’in Yanında Olmaya Devam Ediyor!

Dünya genelinde sıra dışı ve mizah dolu reklamlarıyla erkek bakımında akla ilk gelen marka olan Old Spice, deodorant, duş jeli ve stick’leriyle Esanslı Erkeklerin kalbinde taht kurmaya devam ediyor. Old Spice, her alanda olduğu gibi marka iletişim çalışmaları kapsamında da Türk basketbolunun öncü kulübü Anadolu Efes’e desteğini sürdürüyor. Anadolu Efes ile birlikte saha içinden dijitale birçok farklı noktada sezon boyunca gerçekleştirdiği aktivasyonlarla Old Spice, sadece basketbol izleyicilerini değil tüm “Esanslı Erkek”leri bu heyecana ortak olmaya davet ediyor.

 

Esanslı Takımın Tercihi; Old Spice Stickleri Oluyor

 

Her maçta ultra savunma performansı gösteren Ultra Defence stick deodorant eşsiz ve kalıcı kokusuyla gün boyu güzel kokmanıza yardımcı oluyor. Dermatolojik olarak test edilen Ultra Defence stick deodorant, ter kokusuna karşı 48 saate kadar koruma sağlayarak, tere karşı güçlü, cilde karşı nazik oluyor. 

 

Esanslı kaptanların favori kokusu Captain serisinde bulunan stick deodorant misket limonu, bergamot ve ananas kokularıyla ferahlık sağlıyor, kıyafetlerde iz bırakmıyor.

 

Esanslı blokların en büyük destekçisi Whitewater serisindeki stick deodorant fesleğen ve bergamotun ferahlığını taşıyor, kıyafetlerde iz bırakmıyor.

 

Booster serisinde yer alan stick deodorant, misket ve Thai limonu, gevrek elma, sedir tonları ile 48 Saat oyun kuruluğu sağlıyor. Ter kokusundan uzak, sonuna kadar mücadele eden esanslı erkekler, oyunun keyfini çıkararak kazanmaya bir adım daha yaklaşıyor. 

 

Esanslı üçlüklerin en büyük motivasyonu Wolfthorn stick deodorant; portakal, mandalina, çarkıfelek meyvesi, ananas, mango ve greyfurt özleriyle zenginleştirildi. Alışılmışın dışındaki kokusu ile Wolfthorn stick deodorantlar kıyafetlerde iz bırakmıyor, erkek bakımına yeni bir soluk getiriyor.