GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-05-2022 11:28   Güncelleme : 08-05-2022 11:28

Minecraft Server Kurma İşlemleri

Minecraft server kurma işlemleri birçok oyuncunun Türk sunucularda yaşanan aksaklıklar nedeniyle kurulumu sorunlu bir şekilde gerçekleştirmek zorunda olduğu bir durumdur.

Minecraft Server Kurma İşlemleri

Minecraft server kurma işlemleri birçok oyuncunun Türk sunucularda yaşanan aksaklıklar nedeniyle kurulumu sorunlu bir şekilde gerçekleştirmek zorunda olduğu bir durumdur. Fakat EAR Hosting firmasının yapay zekâ sistemi ile birlikte bu sunucuların otomatik olarak kişiler tarafından kurulabilmesi olanak tanıyan Minecraft server kiralama hizmeti saniyeler içerisinde özel olarak geliştirilmiş sistem ile mümkün olmaktadır. Server açma işlemleri müşterilerin kendilerini özel bir durum olduğu için özel standart dosyada teslim edilir.

Sunucu İndirme Seçenekleri

Minecraft sunucu kiralama hizmetleri belirli bir işletim sistemi uygulanarak sağlanabilir. Firma tarafından ücretsiz olarak sunucu açma işlemleri için de sponsor olur çözülemeyen herhangi bir sorunun kalmaması adına çeşitli paketler sunan EAR Hosting, aynı zamanda Minecraft server kiralama ve kurma işlemlerini uygun fiyatlı olarak gerçekleştirmektedir.

Çeşitli paketlere sahip olan firma Kasım 2011 yılından beri kullanıcıları ile bulaşan Minecraft online oyunu için kusursuz ve hızlı bir alt yapı sağlar. Bunun yanı sıra 3 boyutlu olarak oynanan bu oyun server kiralama deneyimi ile birlikte pulgin paketleri tek tık ile otomatik olarak kurulum yapılabilmesine olanak tanır.

Paket Seçenekleri

Çeşitli paketleri bulunan Minecraft server kiralama hizmetinde kişiler kendi işletim sistemlerine uygun olacak şekilde aylık 3 aylık 6 aylık ya da 12 aylık ödemeler yaparak oyunu oynayabilirler. Ayrıca bu oyunun güncellemelerini takip edebilirler. Minecraft Server Kiralama sitesini ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

Kaynak: https://minecraftserverkiralama.com/