GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-04-2022 23:44   Güncelleme : 28-04-2022 23:44

Standartları Kadar Hızı Da Yüksek Kurye Şirketi

Yeni nesil teknolojileri kullanıyor ve iletişim ağımızı genişletiyoruz.

Standartları Kadar Hızı Da Yüksek Kurye Şirketi

 

Yeni nesil teknolojileri kullanıyor ve iletişim ağımızı genişletiyoruz. Kurye ihtiyacı olan herkes skalası yüksek iletişim ağımızdan seçecekleri yöntem ile uzman kadromuza ulaşabilir. İster WhatsApp hattımızdan hızlı iletişim sağlayabilecekleri gibi isterler ise de 7 gün 24 saat hizmet sunan çağrı merkezimiz kullanılabilir. 1992 yılından beri yer aldığımız bu sektörde, standartlarımızı hep yüksek tuttuk. Gerçekleştirdiğimiz hedefleri her yıl yeni hedefler ile değiştirdik ve her zaman müşteri memnuniyetini önemsedik.

Yüksek standartta hizmet alırken ödemeyi uygun fiyatlar ile yapmak artık zor değil. Hayalperest yaklaşımlar yerine müşterilerimize gerçek hizmetler sunuyoruz. Gerçekleştirebildiğimiz sözler üzerinden, gerçek kapasitemiz ile hareket eden bir şirketiz. Gerek motor kurye hizmetimiz gerek ise de gece kuryesi hizmetimiz fark etmeksizin tüm hizmetlerimize her an ulaşmak mümkün.

Uzman Kuryelerimiz ile Kısa Sürede Dosyalarınızı Adrese Teslim Edin

Çağrı merkezimiz ya da diğer iletişim kanallarımızdan oluşturabileceğiniz kurye çağrısında iletişim ve adres bilgilerinin verilmesi bizim için yeterli. Adresinize kısa sürede ulaşan ekiplerimiz, sizlere en iyi hizmeti verebilmek için yüksek standartlarda çalışıyorlar. Gönderilerinizi güvenle teslim edeceğiniz İstanbul kuryelerimiz ile şehir içinde her yere gönderim yapabilirsiniz.

Birbiri ile uyum içinde çalışan uzmanlarımız, her zaman daha iyiye odaklanarak hizmet sunuyor. Mükemmeliyetçi tavrımızı takip eden usta zaman yönetimimiz ile acil kuryelerinizi zamanında teslim ediyoruz. Kaliteli hizmet alırken yüksek fiyatlar ödemek istemeyen müşterilerimize sektörün en uygun fiyatlarını sunuyoruz.

Sektörün Yetkin Şirketinden Tam Hizmet Garantisi

1992 senesinden beri tam 30 yıldır bu sektörde çalışıyor ve üretiyoruz. Hizmetlerimizin geniş kapasitesini takip eden motorlu kurye ve zamanında teslimat özelliğimizi müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. İstanbul dışındaki gönderimleriniz için ise üst düzey yöntemleri tercih ediyor ve gönderilerinizi THY aracılığı ile adrese ulaştırıyoruz. Sunduğumuz tüm hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için https://motokurye.com.tr/ internet sitesini ziyaret edebilir veya 0544 795 89 09 numaralı telefonu kullanabilirsiniz. En sıkışık ve yoğun günlerinizde dahi tüm gönderilerinizi sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz. Yapmanız gereken tek şey bizi aramak.