SPOR
Giriş Tarihi : 16-05-2022 11:28   Güncelleme : 16-05-2022 11:28

Mesut’un Geleceği Belli Oluyor

Mesut’un Geleceği Belli Oluyor

 

Geçen sene Arsenal’de forma giyerken yapmış olduğu açıklamalar ile gündeme gelen Mesut Özil’in Fenerbahçe kariyeri de tehlikeye girmiş durumda. Geçtiğimiz sezondan itibaren hem saha içi hem de saha dış pek çok dedikoduya özne olan başarılı 10 numaranın yeni adresinin neresi olacağı da şimdiden merak konusu olmaya başladı. Bilindiği gibi Fenerbahçe’de İsmail Kartal döneminin başlamasının ardından kısa bir süre geçmesine rağmen Özil kadro dışı bırakılmıştı. Sebebi ile herhangi bir açıklama olmasa da teknik direktör ile arasında yaşanan restleşmenin bu kararda belirleyici rolü oynadığı da konuşulan faktörler içinde bulunuyor. Online bahis siteleri ile futbolu daha yakından takibe alabilirsiniz.

Ozan Tufan ve Mesut Özil’in geleceği ile ilgili kararın belirleyici noktası da Ali Koç ve yönetimi olacak. Tecrübeli futbolcunun menajeri ile bir görüşme gerçekleştirecek olan sarı lacivertli yönetim nihai kararın ise sezon sonunda verilmesini arzu ediyor. Bahsine üyeleri için maçları canlı olarak yayınlar. Site üzerinden takımınızı destekleyebilirsiniz.

Fenerbahçe’de Karar Dönemi

Hem kadro dışı oyuncular hem de yeni teknik direktör arayışları Fenerbahçe’nin ligde var olan pozisyonundan oldukça ayrı bir noktada yer alıyor. İsmail Kartal’ın göreve geldikten sonra sadece bir maçta mağlup olması ve oldukça yüksek bir puan ortalaması tutturmuş olması yönetimin de kafasını kurcalayan soru işaretlerine sebebiyet veriyor.

Teknik direktör adayları ile sürekli görüşme halinde olduğunu açıklayan Ali Koç’un ise takımın gidişatından memnun olduğu ve yola Kartal ile devam edebileceği de konuşulan kulisler arasında yerini almış durumda. Takımlar yeni kadrolarını oluştururken, en iyisinin kim olduğuna Bahsegel sitesinde karar ver.