SPOR
Giriş Tarihi : 16-05-2022 11:28   Güncelleme : 16-05-2022 11:28

MHK Başkanının İstifa Ettiği Doğrulandı

MHK Başkanının İstifa Ettiği Doğrulandı

 

Eski Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir’in istifa etmesinin ardından, sular bir türlü durulmuyor. Süper Lig’den 13 hakemin aynı anda görevden alınmasından sonra adeta eleştiri odağı haline gelen MHK’den şok bir istifa haberi geldi. Merkez Hakem Kurulu Başkanı Ferhat Gündoğdu’nun istifası ise TFF tarafından resmen açıklandı. Detaylar haberimizde...

 

Eski Türkiye Futbol Federasyonu’nun eski başkanı Nihat Özdemir’in istifa etmesinin ardından sular bir türlü durulmuyor. Ancak Süper Lig’den 13 hakemin birden görevden alınması sonucu yeni bir istifa haberi daha geldi. Ferhat Gündoğdu’nun istifa ettiğine dair iddialar merak edilirken, TFF bu konuyu açıklığa kavuşturdu. Kalebet Twitter adresinde de güncel spor haberlerine göz atabilirsiniz.

TFF Resmen Açıkladı

13 hekimin görevden alınması sonucu istifa haberleri ile gündeme gelen Ferhat Gündoğdu hakkındaki gelişmeler merak konusu haline gelmişti. Yanı sıra merak edilen istifa konusuna beklenen açıklama sonunda Türkiye Futbol Federasyonu’ndan geldi. MHK başkanı Gündoğdu’nun istifa etmesi ise TFF resmen açıkladı. TFF’nin yaptığı bu açıklamaya göre;

 

"MHK Başkanı Dr. Ferhat Gündoğdu, Merkez Hakem Kurulu üyeleri ile birlikte Başkanımız Sayın Servet Yardımcı'ya istifasını sunmuştur. Süper Lig ve diğer tüm dünya ligleri maçları, Kalebet bahis sitesinde.

 

Sayın Dr. Ferhat Gündoğdu ve kurul üyelerine katkıları için teşekkürü bir borç biliriz. Bundan sonraki kariyerlerinde ise ona başarılar dileriz. Ayrıca Merkez Hakem Kurulu'nun yeni başkan ve üyeleri de belirlendikten kısa sürede kamuoyu ile paylaşılacaktır.” Hem tahminleri kazanca çevirmek hem de bonus kazanmak için Kalebet giriş sayfasından siteye göz atın.

 

Sözleri ile istifayı doğruladı. Bu açıklamanın ardından futbol camiası, olası gelişmeleri ve Ferhat Gündoğdu’dan boş kalan koltuğu kimin dolduracağı merakla bekliyor.