GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-05-2022 22:10   Güncelleme : 16-05-2022 22:10

Yüksek Kalitede TV Hosting

Yüksek Kalitede TV Hosting

 

TV Host hizmeti sayesinde canlı yayın yapabilir ya da daha önce kayıt altına almış olduğunuz bantlarınızı yayınlayarak binlerce insanın bu Yayınları izlemesini olanak sağlayabilirsiniz. Dilerseniz bu desteği web sayfalarını üzerinden yayına alarak sayfanızı takip eden kişilerin yayınlarınıza ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Yine bu canlı veya bant yayınlarını sosyal medya hesaplarınız aracılığıyla paylaşabilirsiniz. Tüm hizmetler için TV Host firmaları ile iletişime geçebilirsiniz

Ülkemizde Tv hosting denildiğinde sunmuş olduğu kaliteli hizmet ile ön plana çıkan firmaların başında Yayın.com.tr gelmektedir. Yayın.com.tr tarafından sağlanan TV hosting hizmeti ile Kendi televizyonunuzu kurabilirsiniz. Sizlere sunulan kontrol paneli üzerinden tüm yayın detaylarınızı ihtiyacınıza yönelik şekilde planlayabilir uygulamayı alabilirsiniz.

Gelişmiş TV Host Hizmeti

Yayın.com.tr tarafından sunulan TV hosting hizmeti hem canlı yayın yapabilmeniz için hem de bant yayınlarınızı kullanabilmeniz için sunulan bir altyapı sistemidir. Kendi logonuz ile kendi kanalınız oluşturabilir ve bu kanalda altyazı desteği ile size özel yayınlar yapabilirsiniz.

Yayın.com.tr TV hosting hizmeti canlı yayın yapamadığınız zaman aralıklarında yayınınızın 7/24 devam edebilmesini sağlamak için zamanlanabilir playlist destekli bant yayınları sunmaktadır. Böylelikle aktif bir yayın içerisinde olamadığımız zamanlarda kanalınızda yayın kesilmeden sürekli bir şekilde devamlılık sağlanacaktır.

Yayın.com.tr tarafından sunulan gelişmiş TV Host hizmeti canlı yayın yaptığınız anlarda canlı yayını algılayarak CANLI logosunu videonuz üzerine otomatik olarak eklemektedir. Ve bu kapsamda sunulan yüksek kaliteli hizmet sayesinde her tür internet bağlantısında sorunsuz bir izlenme ortamı yaratılmaktadır.

Yayın.com.tr tarafından sunulan TV hosting ve İp kamera canlı yayın hizmetleri için firmaya ait olan siteye giriş yapabilir ve gerek duyduğunuz tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

En Uygun Fiyatlı Tv Hosting Paketleri

Yayın.com.tr tarafından sunulan TV hosting hizmeti için farklı birçok hizmet paketi oluşturulmuştur. İhtiyacınıza göre farklı özellikler taşıyan TV hosting paketleri inceleyebilir ve bu paketleri en güvenli ödeme yöntemleri ile online olarak satın alabilirsiniz. En uygun fiyatlar en kaliteli hizmet içerikleri için Yayın.com.tr sitesini ziyaret ediyor olmanız yeterli olacaktır.